Aangepaste vakanties Uithuizen
De Nationale Hulpgids is de grootste Hulpgids van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "Aangepaste vakanties advertentie" voor jou in Uithuizen. Je kunt zelf op elke Aangepaste vakanties advertentie reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door een gratis advertentie te plaatsen of op onze aanbieders te reageren krijg je snel en betrouwbaar de Hulp die jij nodig hebt. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Aanbieders in de categorie Aangepaste vakanties in Uithuizen. Klik op een Aangepaste vakanties advertentie en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste vindt in Uithuizen.
13 Aanbieders in de categorie Aangepaste vakanties Uithuizen gevonden

Janneke in Uithuizen | 59 jaar
Aangepaste vakanties advertentie: Wil heel graag werken voor iemand die zorg nodig heeft.
Ben 35 jaar werkzaam geweest in een verpleeghuis waarvan de laatste 9 jaar op een dagbehandeling. Door mijn ervaring kan ik goed met mensen omgaan. Ik ben vriendelijk, flexibel, hulpvaardig, heb gevoel voor humor, hardwerkend, eerlijk en oprecht.
... Lees meer »

Jannie in Uithuizen | 36 jaar
Aangepaste vakanties advertentie: Al Jaren werkzaam in de (jeugd) hulpverlening. Werkzaam als orthopedagoog maar doe er altijd iets naast waarbij ik werkzaam blijf in het werkveld. Juist deze combi vind ik leuk.... Lees meer »

Marleen in Uithuizen | 30 jaar
Aangepaste vakanties advertentie: Mijn naam is Marleen, woonachtig in Delfzijl. Al meerdere jaren werk ik in de ambulante begeleiding. O.a. Met mensen met psychische klachten, burnout/overspannenheid, angst en paniek klachten, gedragsproblemen, autisme, NAH en dementie. Daarnaast heb ik ook meerdere doelgroepen begeleid, van jong tot oud.
... Lees meer »

Pieter in Uithuizen | 64 jaar
Aangepaste vakanties advertentie: Ik ben een man met levenservaring en met twee rechter handen. Met een brede interesse, een goede opleiding en met empathisch vermogen. Eigenlijk is dit een combinatie die me bijzonder maakt. De laatste paar jaar leg ik me toe op een rol als hulpverlener. De reacties die ik hierop krijg zijn ronduit bemoedigend. Sinds juni 2016 werk ik als begeleider bij een echtpaar met Alzheimer. Ik verheug me steeds weer op contacten met cliënten of b... Lees meer »

José in Uithuizen | 60 jaar
Aangepaste vakanties advertentie: Ik heb 40 jaar ervaring in de zorg. Voornamelijk binnen de psychiatrie en verstandelijk gehandicaptenzorg. Sinds 20 jaar heb ik een praktijk voor uitwendige therapie. Dit is complementaire gerichte verpleegkundige zorg welke ondersteunend kan werken bij pijn, ontlasting, slaapstoornissen, luchtwegklachten, gedragsstoornissen, stemmingen. In mijn praktijk heb ik ervaring opgedaan bij veel verschillende mensen, klachten en ziektebeelden. ... Lees meer »