Aangepaste vakanties Amersfoort
De Nationale Hulpgids is de grootste Hulpgids van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "Aangepaste vakanties advertentie" voor jou in Amersfoort. Je kunt zelf op elke Aangepaste vakanties advertentie reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door een gratis advertentie te plaatsen of op onze aanbieders te reageren krijg je snel en betrouwbaar de Hulp die jij nodig hebt. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Aanbieders in de categorie Aangepaste vakanties in Amersfoort. Klik op een Aangepaste vakanties advertentie en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste vindt in Amersfoort.
16 Aanbieders in de categorie Aangepaste vakanties Amersfoort gevonden

Amersfoort Cinthia | Amersfoort | 46 jaar
Aangepaste vakanties advertentie: Bent u op zoek naar individuele begeleiding, logeeropvang of vakantie kamp?
Cinthia biedt begeleiding en ondersteuning met een dosis humor?
Ondersteunt mensen die zelf niet goed in staat zijn hun dagelijks leven overzien, die geholpen moeten worden bij het plannen van hun dagelijkse of wekelij... Lees meer »

Amersfoort Bureau Ziezo | Amersfoort
Aangepaste vakanties advertentie: Bureau Ziezo is een kleinschalige organisatie die weekendopvang, ambulante begeleiding, uitjes en vakanties biedt. Onze kracht is dat wij met korte lijnen werken, dit houdt in dat wij makkelijk bereikbaar zijn, contact hebben en onderhouden met het hele systeem, aansluiten bij de behoefte en niveau ... Lees meer »

Amersfoort Rizwana | Amersfoort | 55 jaar
Aangepaste vakanties advertentie: Ik werk met mijn hart! Ik bied hulp aan mensen die (even) het zelf niet kunnen. In mijn privé tijd werk ik als vrijwilligster en bied ondersteuning aan creatieve activiteiten. Daarnaast hou ik van koken en organiseer paar keer per jaar kookworkshops. Daarnaast hou ik van wandelen in het natuur. Ik h... Lees meer »

Amersfoort Jonas | Amersfoort | 33 jaar
Aangepaste vakanties advertentie: Beste hulpzoeker,
Graag bied ik mijn hulp aan jongeren en (jong)volwassenen.
Inmiddels werk ik 8 jaar in de zorg en sinds 5 jaar heb ik mijn eigen onderneming Klimop Ondersteuning. Ik werk als gesprekscoach en Interim woonbegeleider. Mijn passie is de mens in de breedste zin van het woord.
... Lees meer »

Amersfoort Eva | Amersfoort | 20 jaar
Aangepaste vakanties advertentie: Momenteel volg ik de opleiding persoonlijk begeleider specifieke doelgroepen.
Ik hoop in februari klaar te zijn met deze opleiding!
Van augustus 2019 tot februari 2020 ben ik voor mijn studie op Curaçao geweest. Ik heb hier een mooie ervaring opgedaan. Ik heb hier geleerd met verschillende culture... Lees meer »

Amersfoort Noortje | Amersfoort | 38 jaar
Aangepaste vakanties advertentie: Hoi,
Ik ben Noortje van den Wassenberg, 23 jaar.
Per Maart 2006 ben ik verhuisd van Tilburg naar Amersfoort.
Vandaar dat ik opzoek ben naar een baan in deze regio.
Ik heb de opleiding SPW4 activiteitenbegeleiding gevolgd.
En daarna heb ik gewerkt als activiteitenbegeleder.
Hierin miste ik... Lees meer »

Amersfoort Wout | Amersfoort | 32 jaar
Aangepaste vakanties advertentie: 32 jaren jong, afgestudeerd student filosofie aan de Universiteit van Amsterdam. Inmiddels een degelijke ervaring als Gezinsondersteuner en Persoonlijke Begeleiding.
De laatste jaren veel gewerkt als persoonlijk begeleider van jongens/mannen met diverse zorgvragen: ASS & Asperger, prikkelregulatie... Lees meer »

Amersfoort G. | Amersfoort | 58 jaar
Aangepaste vakanties advertentie: Fijn dat u mijn advertentie leest.
Graag zou ik mensen willen helpen die hulpbehoevend zijn, ik heb jarenlang mijn man verzorgd die de ziekte van Alzheimer heeft. Hij woont momenteel in een verzorgingstehuis waardoor ik tijd heb om anderen te helpen. Nu ik regelmatig in het verzorgingstehuis kom me... Lees meer »

Amersfoort Jiota | Amersfoort | 29 jaar
Aangepaste vakanties advertentie: Na jaren als verzorgende voor ouderen te hebben gewerkt, zou ik heel graag mijn kennis en kunde willen uitbreiden, verrijken, ontwikkelen en verder willen groeien in mijn loopbaan. Na verschillende studies te hebben gedaan en mijn diploma’s helpende (niveau 2) en verzorgende IG (niveau 3) te hebben ... Lees meer »

Amersfoort Zorgmanege Pegatrust | Amersfoort | 39 jaar
Aangepaste vakanties advertentie: Pegatrust biedt begeleiding individueel , begeleiding groep en dagbesteding aan op stal Groenendaal.
Stal Groenendaal is een prachtige manege in Bunschoten, waarbij iedereen welkom is om zijn/haar steentje bij te dragen aan de activiteiten die op de manege te doen zijn. Ieder in zijn eigen tempo ... Lees meer »