3x Vacatures Thuiszorg gevonden in de buurt van Ter Apelkanaal
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Begeleiding Ter Apelkanaal
Vacatures Hulp bij Administratie Ter Apelkanaal
Vacatures Palliatieve zorg Ter Apelkanaal
Vacatures 24-uurs zorg Ter Apelkanaal
Vacatures Verpleegkundige Ter Apelkanaal
Thuiszorg in de buurt
Vacatures Thuiszorg Bourtange
Vacatures Thuiszorg Sellingen
Vacatures Thuiszorg Vlagtwedde
Vacatures Thuiszorg Groningen
Vacatures Thuiszorg Mussel
Vacatures Thuiszorg Vriescheloo
Vacatures Thuiszorg Adorp
Vacatures Thuiszorg Slochteren
Vacatures Thuiszorg Krewerd
Populaire steden
Vacatures Thuiszorg Rotterdam
Vacatures Thuiszorg Den Haag
Vacatures Thuiszorg Haarlem
Vacatures Thuiszorg Leiden
Vacatures Thuiszorg Almere
Vacatures Thuiszorg Amersfoort
Vacatures Thuiszorg Tilburg
Vacatures Thuiszorg Enschede
Vacatures Thuiszorg Zoetermeer
Vacatures Thuiszorg Nijmegen
Vacatures Thuiszorg Apeldoorn
Vacatures Thuiszorg Eindhoven
Vacatures Thuiszorg Den Bosch
Vacatures Thuiszorg Breda
Vacatures Thuiszorg Arnhem
Vacatures Thuiszorg Maastricht
Vacatures Thuiszorg Utrecht
Vacatures Thuiszorg Groningen
Vacatures Thuiszorg Dordrecht


Hennie
Emmen | op 15,9 km afstand | 69 jaarHallo allemaal! Mijn naam is Hennie, ik ben 68 jaar oud en ik woon in de buurt van postcode 7826EM op zoek naar verpleegkundige/verzorgende. ADL. Als 5 jarige kind heb ik polio gehad, waardoor ik lichamelijk gehandicapt ben geworden.Ik ben nu opzoek voor 4 uur hulp per dag! Om mij o.a. te helpen bij het uit bed halen te douchen en aan te kleden. Eten klaarmaken avond bed klaar te maken! s’morgens 2 uur S’middag 1 uur Avond.. lees meer »

J
Emmen | op 19,1 km afstand | 14 jaarIk ben op zoek naar een verpleegkundige of jeugdhulp begeleider ( met extra module voor zelfstandig medicatie mogen toedienen) Deze hulp zoek ik voor mijn kind van 14 jaar. Belangrijke aandachtspunten: epilepsie, autisme, ongeremde bewegingsdrang en Dispraxi. Uurtarieven zijn in overleg, afgestemd om standaard uurloon beschikbaar via pgb. Kennis van Autisme epilepsie en de geef me de 5 methode is een pre. Vrijdag 11.00- 17.. lees meer »

Myrthe
Borger | op 16,8 km afstand | 8 jaarBeste hulp, Ik ben Myrthe en ik ben in de buurt van postcode 9531EA op zoek naar begeleiding. Deze hulp zoek ik voor mijn kind eventueel als je er voor open staat kinderen, we hebben 3 waarvan 2 met een hulp vraag. Dagen en tijden zijn in overleg. Uurtarieven zijn in overleg. Hopelijk krijg ik een berichtje van je, zodat we aan de slag kunnen! .. lees meer »