4x Vacatures Verpleegkundige gevonden in de buurt van Ter Apelkanaal
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Begeleiding Ter Apelkanaal
Vacatures Hulp bij Administratie Ter Apelkanaal
Vacatures Palliatieve zorg Ter Apelkanaal
Vacatures 24-uurs zorg Ter Apelkanaal
Verpleegkundige in de buurt
Vacatures Verpleegkundige Ter Apel
Vacatures Verpleegkundige Sellingen
Vacatures Verpleegkundige Vlagtwedde
Vacatures Verpleegkundige Groningen
Vacatures Verpleegkundige Niekerk
Vacatures Verpleegkundige Niezijl
Vacatures Verpleegkundige Opende
Vacatures Verpleegkundige Woudbloem
Vacatures Verpleegkundige Tolbert
Populaire steden
Vacatures Verpleegkundige Rotterdam
Vacatures Verpleegkundige Den Haag
Vacatures Verpleegkundige Haarlem
Vacatures Verpleegkundige Leiden
Vacatures Verpleegkundige Almere
Vacatures Verpleegkundige Amersfoort
Vacatures Verpleegkundige Tilburg
Vacatures Verpleegkundige Enschede
Vacatures Verpleegkundige Zoetermeer
Vacatures Verpleegkundige Nijmegen
Vacatures Verpleegkundige Apeldoorn
Vacatures Verpleegkundige Eindhoven
Vacatures Verpleegkundige Den Bosch
Vacatures Verpleegkundige Breda
Vacatures Verpleegkundige Arnhem
Vacatures Verpleegkundige Maastricht
Vacatures Verpleegkundige Utrecht
Vacatures Verpleegkundige Groningen
Vacatures Verpleegkundige Dordrecht

Brandon
Barger-Compascuum | op 16,3 km afstand | 25 jaarHoi ik ben Brandon en ik ben in de buurt van postcode 7884pb op zoek naar verpleegkundige en verzorgende. Deze hulp zoek ik voor mijn kind. Deze hulp heb ik nodig af en toe op 1 van deze dagen: vrijdag en zaterdag en de zondag Uurtarieven zijn in overleg Neem contact met me op en hopelijk kun je bij me aan de slag!.. lees meer »
Hennie
Emmen | op 15,9 km afstand | 69 jaarHoi hoi ! Mijn naam is Hennie, ik ben 68 jaar oud en ik woon in de buurt van postcode 7826EM, en ben met spoed op zoek naar verpleegkundige/verzorgende. ADL. Als 5 jarige kind heb ik polio gehad, waardoor ik lichamelijk gehandicapt ben geworden .Ik ben nu opzoek voor 4 uur hulp per dag! Om mij o.a. te helpen bij het uit bed halen te douchen en aan te kleden. Eten klaarmaken De avonduren bed klaar te maken! De uren worden verd.. lees meer »
J
Emmen | op 19,1 km afstand | 14 jaarIk ben op zoek naar een verpleegkundige of jeugdhulp begeleider ( met extra module voor zelfstandig medicatie mogen toedienen) Deze hulp zoek ik voor mijn kind van 14 jaar. Belangrijke aandachtspunten: epilepsie, autisme, ongeremde bewegingsdrang en Dispraxi. Uurtarieven zijn in overleg, afgestemd om standaard uurloon beschikbaar via pgb. Kennis van Autisme epilepsie en de geef me de 5 methode is een pre. Vrijdag 11.00- 17.. lees meer »
Sanne
Vlagtwedde | op 15,1 km afstand | 8 jaarBeste hulp, Ik ben Sanne en ik ben in de buurt van postcode 9541CW op zoek naar begeleiding en verpleegkundige. Deze hulp zoek ik voor mijn zoon Matz. Matz heeft Spinea bifida, Albright AHO en het Tonne-Kalscheuer syndroom en nog vele vraagtekens. Het gaat om begeleiding op de dinsdagochtend en donderdagochtend. En dan 1x katheriseren en indien nodig luiers verschonen. Matz heeft een rolstoel voor dagjes uit, lange afstanden .. lees meer »




