4x Vacatures Kinderopvang gevonden in de buurt van Limmen
Type Hulp
- Oppas
- Gastouder
- Kinderdagverblijf
- Naschoolse opvang
- Nanny
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Kinderopvang
Vacatures Gastouder Limmen
Vacatures Naschoolse opvang Limmen
Vacatures Kinderdagverblijf Limmen
Vacatures Nanny Limmen
Kinderopvang in de buurt
Vacatures Kinderopvang Castricum
Vacatures Kinderopvang De Woude
Vacatures Kinderopvang Haarlem
Vacatures Kinderopvang Hoofddorp
Vacatures Kinderopvang Bennebroek
Vacatures Kinderopvang Leimuiderbrug
Vacatures Kinderopvang Rozenburg
Vacatures Kinderopvang Abbenes
Vacatures Kinderopvang Cruquius
Populaire steden
Vacatures Kinderopvang Rotterdam
Vacatures Kinderopvang Den Haag
Vacatures Kinderopvang Haarlem
Vacatures Kinderopvang Leiden
Vacatures Kinderopvang Almere
Vacatures Kinderopvang Amersfoort
Vacatures Kinderopvang Tilburg
Vacatures Kinderopvang Enschede
Vacatures Kinderopvang Zoetermeer
Vacatures Kinderopvang Nijmegen
Vacatures Kinderopvang Apeldoorn
Vacatures Kinderopvang Eindhoven
Vacatures Kinderopvang Den Bosch
Vacatures Kinderopvang Breda
Vacatures Kinderopvang Arnhem
Vacatures Kinderopvang Maastricht
Vacatures Kinderopvang Utrecht
Vacatures Kinderopvang Groningen
Vacatures Kinderopvang Dordrecht


Maudy
Driehuis | op 14,7 km afstand | 3 jaarMijn naam is Maudy en ik ben in de buurt van postcode 1985GN op zoek naar een oppas, vast voor de maandag. Vanaf het nieuwe jaar gaat mijn zoontje naar school en zoeken we iemand (dezelfde persoon) die hem na schooltijd kan opvangen (en ophalen). Deze hulp zoek ik voor mijn kind. Onze zoon heeft geen medische hulp nodig maar wel een fijne en vertrouwde oppas die hem de rust kan bieden om zich te ontwikkelen op sociaal emotioneel gebied .. lees meer »

Leona
IJmuiden | op 13,3 km afstand | 10 jaarMijn naam is Leona en ik ben op zoek naar naschoolse opvang en begeleiding. Deze hulp zoek ik voor mijn kind. Mijn kind heeft autisme en adhd en ook gedragsproblemen dus ik zoek wel iemand met ervaring die 1 op 1 kan begeleiden en mijn zoon misschien kan helpen om zijn emoties te reguleren. En ook niet bang is voor woedeaanvallen. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op: - maandagmiddag - dinsdagochtend en middag - vrijdagochtend e.. lees meer »

Danielle
Zaandam | op 16 km afstand | 16 jaarHallo daar! Wij zoeken toppers ter uitbreiding van ons zorgteam. Wie zoeken wij? Ben jij een leuke, gezellige en betrouwbare meid van 18+ (maar jonger dan 30)? Kun je omgaan met een meisje (16) met een beperking? (Neurologische stofwisselingsziekte). Lees dan verder!! Over wie gaat het? Onze vrolijke, lieve maar soms ondeugende ruim 16 jarige dochter die altijd toezicht nodig heeft. Wat houdt haar ziekte in? Ze is motoris.. lees meer »

Nova
Heerhugowaard | op 13,4 km afstand | 11 jaarHoi ik ben Letty en ik ben op zoek naar een oppas /pgb-er voor onze dochter Nova. Nova is een meisje van 11 jaar oud. Nova is ernstig meervoudig gehandicapt en is in alles afhankelijk van anderen. Nova praat niet, kan niet zelfstandig zitten en lopen. Ze heeft een spraakcomputer die ze met haar ogen bestuurd. Nova houdt van muziek, boekjes lezen, gekke dingen. En vooral gezelligheid. Wij zoeken iemand voor de donderdag en vrijdagmiddag .. lees meer »