Oppas De Wilp
De Nationale Hulpgids is de grootste Hulpgids van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "Oppas advertentie" voor jou in De Wilp. Je kunt zelf op elke Oppas advertentie reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door een gratis advertentie te plaatsen of op onze aanbieders te reageren krijg je snel en betrouwbaar de Hulp die jij nodig hebt. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Aanbieders in de categorie Oppas in De Wilp. Klik op een Oppas advertentie en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste vindt in De Wilp.
42 Aanbieders in de categorie Oppas De Wilp gevonden

Ilse in De Wilp | 19 jaar
Oppas advertentie: Hallo,
Ik ben Ilse en ben 19 jaar.
Ik studeer aan de NHLStenden te Leeuwarden, opleiding tot leraar basisonderwijs (PABO). Ik zit in het derde studiejaar en ik loop momenteel stage binnen het Speciaal Onderwijs.
Ik heb ruime oppas ervaring en affiniteit met kinderen die net dat beetje extra aandacht nodig hebben. Gezien mijn studie ben ik alleen in de weekenden beschikbaar. Naast het Nederlands spreek ik van huis uit Fries.... Lees meer »

Mariel in De Wilp | 25 jaar
Oppas advertentie: Ik ben 25 jaar en werk momenteel bij een buitenschoolse opvang in de wilp. Dit zijn vaak middag diensten. Ook werk ik slaapdiensten bij de zijlen ( Moeilijk verstaan baar gedrag)
Ik heb de opleiding bewegingsagoog gedaan aan het alfa college.
In de ochtenden (en sommige avonden) zou ik u kunnen helpen. Zelf ben ik enthousiast, sociaal en sportief. Wil je nog meer over mij te weten komen? Stuur dan gerust een berichtje... Lees meer »

Maaike in De Wilp | 31 jaar
Oppas advertentie: Hallo, ik ben Maaike. Naast mijn werk als tolk Nederlandse Gebarentaal zou ik graag het werken in de begeleiding / verzorging willen uitbreiden. Voor mijn opleiding tot tolk heb ik de opleiding Pedagogische Wetenschappen afgerond. Tot voor kort heb ik gewerkt als woonbegeleider in de gehandicaptenzorg en daarnaast heb ik ruime ervaring in de begeleiding van kinderen met diverse beperkingen. Vanuit nature heb ik een goed contact met deze... Lees meer »

Suzan in De Wilp | 67 jaar
Oppas advertentie: activerende oppas. 2 jaar heb ik op een druk jongetje gepast, We gingen vaak naar stadspark, of zwemmen of naar de apekooi. Ook deden we veel spelletjes en gingen verven. Dit is afgelopen en daarom zoek ik een nieuw kind tussen 5 en 8 jaar omdat ik van kinderen houd en geniet van samen dingen doen. Ik ben onderwijzeres geweest. Ik vind het 1 op 1 contact voor een kind zeer belangrijk. ... Lees meer »

Ezra in De Wilp | 19 jaar
Oppas advertentie: Ik ben een lieve, spontane, zorgzame jongeman van 18 jaar. Momenteel mantelzorger bij mijn eigen oma en veel oppaservaringen. Ik kan goed omgaan met kinderen. Verder ben ik sportief en vrolijk. In verband met mijn tussenjaar zoek ik een plek in de zorg om te werken. Na dit tussenjaar ga ik beginnen aan de studie geneeskunde. ... Lees meer »