Boodschappen hulp Saasveld
De Nationale Hulpgids is de grootste Hulpgids van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "Boodschappen hulp advertentie" voor jou in Saasveld. Je kunt zelf op elke Boodschappen hulp advertentie reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door een gratis advertentie te plaatsen of op onze aanbieders te reageren krijg je snel en betrouwbaar de Hulp die jij nodig hebt. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Aanbieders in de categorie Boodschappen hulp in Saasveld. Klik op een Boodschappen hulp advertentie en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste vindt in Saasveld.
55 Aanbieders in de categorie Boodschappen hulp Saasveld gevonden

Kwali-tijd in Saasveld
Boodschappen hulp advertentie: Kwali-tijd is een particulier bureau dat in periodes van zorg persoonlijke begeleiding en ondersteuning biedt aan senioren in Twente en omstreken, waarbij er daadwerkelijk tijd is voor de cliënt. Kwali-tijd biedt begeleiding op maat, waardoor de cliënt de regie kan blijven voeren over zijn of haar leven en langer zelfstandig thuis kan blijven wonen. Tevens vervult Kwali-tijd een belangrijke rol bij de ondersteuning van de (al dan niet o... Lees meer »

Elisa in Saasveld | 1 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Hierbij bied ik mezelf aan als hulp, support, gezelschap u noemt het maar! Mijn Nederlands is zeer goed. Ik heb een dochter van 2 maanden en ben heel ervaren in het huishouden! Kortom: u zult er geen spijt van krijgen!... Lees meer »

Jenny in Saasveld | 63 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Hallo,
Ik ben Jenny. Zou graag ondersteuning bieden als pgb bij je thuis. Ik ben beschikbaar voor de volgende diensten: Koken, boodschappen doen, kleding kopen. Wassen, strijken e.d.
Ben benieuwd naar de reacties.
Vriendelijke groet,
Jenny... Lees meer »

Stiny in Saasveld | 70 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Ik ben een sportieve vitale vrouw, ben getrouwd en heb 3 volwassen kinderen en 5 kleinkinderen.
Wegens reorganisatie bij een Zorgcentrum voor ouderen en het wegbezuinigen van de receptie ben ik 7 jaar geleden boventallig verklaard.
Ik heb 30 jaar met deze doelgroep mogen werken en altijd met erg veel plezier. De eerste 8 jaar als huishoudelijke hulp, omdat dit tijden waren dat ik weer thuis was als de kinderen uit school kwamen. Daar... Lees meer »

Yvonne in Saasveld | 56 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Heeft u hulp nodig voor in de huishouding dan wil ik dat graag voor u doen, ook als u boodschappen nodig heeft wil ik dat voor u doen.
Als u een hekel aan strijken heeft strijk ik dat ook voor u mee.
Ik ben woonachtig in Enschede.
Heeft u interesse neem dan contact op.... Lees meer »

Jacky in Saasveld | 56 jaar
Boodschappen hulp advertentie: hallo
Zou u ook wel wat hulp kunnen gebruiken bij huishouden dan zou ik u daar bij kunnen helpen
Ben een 53 jarige vrouw woon in Borne en werk almeer dan 25 jaar in de particuliere huishouding
Intresse laat een berichtje achter hoop van u te horen
Gr Jacky ... Lees meer »

Pien in Saasveld | 21 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Ik ben Pien, een warmhartige, open, sociale, eerlijke, enthousiaste en gedreven vrouw. Voor mij staat gelijkheid het hoogst als waarde, ik ga met iedereen even respectvol om en oordeel niet. Daarom vind ik persoonlijke begeleiding of verzorging waardevol werk, zodat je mensen kan helpen en tot dienst kan zijn.
Ik werk 2 jaar als persoonlijke begeleider bij een paralympische topsporter, ik heb hierdoor veel geleerd maar met name een he... Lees meer »

Khalid in Saasveld | 36 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Flexibel, zorgzaam, representatief, collegiaal, luisteraar, geduldig, sociaal en hygiënische werken. Heb je mijn hulp nodig? Neem gerust contact op. ... Lees meer »

Danielle in Saasveld | 51 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Hallo,
Mijn naam is Danielle en graag zou ik iedereen die hulp nodig heeft in het ordenen van zijn of haar administratie willen helpen om weer een overzicht te krijgen. Belangrijk vind ik dat ik dit samen met jou doe zodat je na enige tijd zelfstandig je administratie weer kunt doen.
Ook kan ik je helpen met het opstellen van een financieel overzicht, budgetten, het aanvragen van toeslagen, ondersteunen met het schrijven van brieve... Lees meer »

Janet in Saasveld | 51 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Ik ben Janet, moeder van 3 volwassen kinderen. Niet rokend en gek op dieren.
Ik bied hulp aan als begeleider, lichte verzorgingstaken zoals ADL verzorging o.a. helpen bij douchen, aankleden, tandenpoetsen, eten etc.
Ben in bezit van rijbewijs en eigen vervoer en kan u ondersteunen met bezoeken en boodschappen doen.
Er is veel mogelijk in overleg, ook de uren van beschikking.
De dagdelen die ik aangegeven heb, is mijn voorkeur, ma... Lees meer »

Zorgkracht Twente in Saasveld
Boodschappen hulp advertentie: Zorgkracht Twente is een geregistreerde zorginstelling met ruime expertise in huis. Zo hebben wij veel ervaring opgedaan binnen het werkveld met cliënten met meervoudige problematiek zoals (licht) verstandelijke beperkingen, (complexe) gedragsproblematiek en psychiatrische problematiek. Wij onderscheiden ons van andere zorgaanbieders door volledig transparant te zijn voor zowel de cliënt als de rechtstreeks betrokkenen. Wij bieden hulp ... Lees meer »

Zocurae in Saasveld
Boodschappen hulp advertentie: Calida BV is een onderdeel van Zocurae. Calida BV is een instelling in de GGZ en de ouderenzorg op basis van PGB.
Wij leveren voornamelijk ambulante begeleiding en dagbesteding
Ons kantoor zit gevestigd in de binnenstad van Hengelo (o).
Voor meer informatie of aanmelden kunt u contact met ons opnemen op telefoonnummer
074 234 0349 of langskomen bij ons op kantoor.
Misschien tot dan!... Lees meer »

Rimke in Saasveld | 24 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Mijn naam is Rimke. Mijn grote passie is het werken met kinderen. Vandaar ook mijn opleidingskeuze! Vaak hoor ik dat ik een open, sociaal en geduldig persoon ben. Ik heb al ruim 10 jaar ervaring met het oppassen op kinderen van verschillende leeftijden. Daarnaast heb ik dankzij mijn stages ervaring opgedaan in het werken en begeleiden van kinderen, waarbij ik ook te maken heb gehad met verschillende leeftijdsgroepen. De afgelopen 1,5 he... Lees meer »

Jordi in Saasveld | 44 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Goalz is een buddy als maatschappelijk sportcoach voor verschillende doelgroepen waarin sport en bewegen wordt ingezet voor een nieuw perspectief en een positieve toekomst.
De activiteiten zijn zeer uiteenlopend en hangen zeer nauw samen met de behoefte van iemand en is afhankelijk van de ondersteuningsvraag. Te denken aan aan samen voetballen, fietsen, boksen, zwemmen, vissen, wandelen, crossfit, fitness, bowlen, hardlopen etc. Er w... Lees meer »

Yvon in Saasveld | 61 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Ik ben afgestudeerd Verzorgende Individuele Gezondheidszorg. Tevens ben ik Sociaal Ondersteuner/Begeleider, waarbij ik senioren help die graag nog zelfstandig willen blijven wonen en de regie over eigen leven nog zelf in de hand willen houden. Mensen die kinderen hebben die verder weg wonen en ook geen anderen hebben om structureel op terug te kunnen vallen. Ik haal ze uit hun isolement door samen dingen te gaan ondernemen. Dit kan zijn... Lees meer »