Boodschappen hulp Geffen
De Nationale Hulpgids is de grootste Hulpgids van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "Boodschappen hulp advertentie" voor jou in Geffen. Je kunt zelf op elke Boodschappen hulp advertentie reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door een gratis advertentie te plaatsen of op onze aanbieders te reageren krijg je snel en betrouwbaar de Hulp die jij nodig hebt. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Aanbieders in de categorie Boodschappen hulp in Geffen. Klik op een Boodschappen hulp advertentie en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste vindt in Geffen.
93 Aanbieders in de categorie Boodschappen hulp Geffen gevonden

Jacqueline in Geffen | 53 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Hallo,
ik ben een getrouwde vrouw en heb twee kinderen (15 en 19 jaar).
Ik heb zo'n 13 jaar met plezier als huishoudelijke hulp (in de ouderen zorg) gewerkt en nu de kinderen ouder en zelfstandig zijn wil ik dit graag weer oppakken maar dan in combinatie met bijvoorbeeld een wandeling, gezelschap enz. Dus gedeeltelijk schoonmaak en gedeeltelijk wandeling, koken, boodschappen, ziekenhuisbezoek enz.
Ik werk netjes en goed, ben betrouw... Lees meer »

Yvonne in Geffen | 46 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Hallo,
Ik ben via de CSU werkzaam als schoonmaakster bij de vliegbasis in Volkel en bij een zwembad. Bij het zwembad geef ik les aan kinderen. Ik kan over mezelf zeggen dat ik nauwkeurig werk aflever en mensen graag help. En als het nodig is kan ik ook een goed luisterend oor bieden. Bent u nu geïnteresseerd dan kunt u reageren en wie weet zijn we een match!
Met vriendelijke groet,
Yvonne... Lees meer »

Delia in Geffen | 60 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Beste zorgvragers,
Mijn naam is Delia en ruim tien jaar werkzaam als zzper in de particuliere thuiszorg.
In al die jaren heel veel ervaring opgedaan met verstandelijke
als ook lichamelijke beperkingen.
Huishoudelijke hulp, ADL, persoonlijke verzorging en begeleiding is wat ik doe.
Ik hoor graag van jullie.
Zonnige groeten Delia
... Lees meer »

MARJON in Geffen | 50 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Hoi, ik ben Marjon en zoek een nieuwe, leuke uitdaging die me de kans geeft in een andere omgeving te werken, waarbij mijn kwaliteit tot zijn recht komt. Ik ben service gericht en goed in een sociale omgeving. Ik ben:
- Precies en gestructureerd
- Empatisch met een open persoonlijkheid
- Probleem oplossend
- Creatief
- Leergierig en intelligent
- Weet veel over hygiëne
... Lees meer »

Jolanda in Geffen | 55 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Als zelfstandig ondernemer werk ik al meer dan 5 jaar met veel plezier als huishoudelijke hulp en een luisterend oor, ik vind het fijn om iets voor anderen te kunnen betekenen, om cliënten zo lang mogelijk thuis te kunnen laten wonen of ondersteuning te geven bij ziekte, werken met aandacht en zorg vanuit het hart.... Lees meer »

Katarina in Geffen | 41 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Polish housekeeper to help with everyday chores. Offer to help with cleaning, washing, ironing and taking care of daily errands. If you are looking for a nice, honest and hardworking housekeeper call me. Contact us.... Lees meer »

Jacqueline in Geffen | 41 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Lieve lezer,
Heb je een ouder/ouders die in Dreumel (of omgeving) wonen en die extra begeleiding kan/kunnen gebruiken? Dan help ik je graag!
Bijvoorbeeld bij huishoudelijk werk, boodschappen doen of regelwerk (bijv. afspraken maken, op bepaalde momenten aanwezig zijn). Graag ben ik er vooral om gezellig een kop koffie met elkaar te doen, met elkaar bij te praten en om samen een ommetje te maken. Incidenteel heb ik een auto beschikb... Lees meer »

Jacquelien in Geffen | 45 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Wij zijn T&J 4 Help
Naast EHBO cursussen zijn wij ook actief in de huishoudelijke zorg,mantelzorg en voor zorgadvies.
Prijzen zijn altijd in overleg.
Voor meer informatie mag u mij een bericht sturen.... Lees meer »

Ger in Geffen | 64 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Ik werk al bij thuiszorg vanaf 2000, naast mijn baan bij postnl.
Ik doe dit werk al vele jaren met plezier, heb een dienstverlenend karakter, werk geeft me merkbaar veel voldoening en ben oprecht in mensen geïnteresseerd.
Momenteel werk ik bij thuiszorgorganisatie omdat er helaas weinig andere opties zijn (werken voor thuiszorgorganisatie betekenen voor mij voornamelijk nadelen , geen directe communicatie met cliënt, foute planning,du... Lees meer »

Lisette in Geffen | 60 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Mijn naam is Lisette. Ik ben woonachtig in Heesch en heb 2 uitwonende kinderen. Mijn hobby's zijn o.a. mijn hond, lezen, varen, creatief bezig zijn en natuur.
Sinds ik mantelzorger ben van mijn moeder heb ik pas begrepen hoe belangrijk het is. Ze krijgt ook 1 keer in de week hulp van iemand anders en daar kijkt ze iedere week naar uit. Ik hoop dat ik voor anderen ook een aanvulling kan zijn. Ik durf van mezelf wel te zeggen dat ik ee... Lees meer »

Caecilia in Geffen | 64 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Ik ben Caecilia, mijn man heet Johan en ik heb vier dochters en Johan heeft 2 zonen, die alle twee gehandicapt zijn
Ik heb ervaring bij een mevrouw met MS.
Ook werk ik een dag bij Loraine, die verstandelijk en geestelijk gehandicapt is.
Nu Loraine naar de metyl school gaat, zijn deze uren vervallen.
En mevr verzorging Dwarslaesie september 2020 tot heden
Ivm met overlijden mevrouw met Dwarslaesie ben ik weer enkele dagen beschik... Lees meer »

Marga in Geffen | 64 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Ik zou het fijn vinden om in de thuissituatie een zorgvrager bij te staan. Zowel in de dagelijkse lichamelijke verzorging als samen een boodschap doen of een wandeling maken. ... Lees meer »

Anita in Geffen | 56 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Reeds meer dan 10 jaar bied ik individuele begeleiding aan mensen die extra ondersteuning nodig hebben bij alledaagse zaken.
De begeleiding bestaat uit onder andere:
- bevorderen van uw zelfredzaamheid
- ondersteuning psychische problematiek
- advisering bij opvoedingsvraagstukken
- praktische ondersteuning in het voeren van de regie
- aanbrengen structuur in uw persoonlijk leven
- ondersteuning bij praktische zaken, zoals finan... Lees meer »

Anneloes in Geffen | 52 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Mijn naam is Anneloes en ik woon in Kerkwijk samen met mijn partner.
We hebben samen zes kinderen, die bijna allemaal volwassen zijn.
Na 30 jaar in de kinderopvang te hebben gewerkt, heb ik de overstap gemaakt naar de thuiszorg. Deze keuze heb ik gemaakt, omdat ik zag hoe belangrijk deze hulp is toen mijn moeder ziek was. Naast de hulp van ons als mantelzorger was deze professionele hulp heel waardevol.
Nu ik in dit werk zit, zie i... Lees meer »

Marjon in Geffen | 50 jaar
Boodschappen hulp advertentie: Ik ben Marjon, 46 jaar jong en heb 3 kinderen, allen met een beperking. Ik wil dan ook graag andere mensen helpen met een beperking om meer in de maatschappij te staan. Mijn kinderen zijn nu wat groter en heb nu mijn handen wat meer vrij om anderen te helpen!... Lees meer »