4x Begeleid wonen gevonden in de buurt van Nieuwolda
Bekijk het overzicht van Begeleid wonen in heel Nederland.
Type Hulp
- Zorgboerderij
- Dagbesteding
- Logeerhuis
- Begeleid wonen
- Aangepaste vakanties
Ervaring
- Aanbevelingen
- CV aanwezig
Werkervaring
Kwaliteiten
- VOG aanwezig
- BIG registratie
- KVK inschrijving
Voor leeftijdsgroep
- Baby
- Kinderen
- Pubers
- Volwassenen
- Senioren
- Bejaarden
Persoonlijk
- Zorgbureau
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Overig
- Rookt niet
- Heeft rijbewijs
Meer Dagbesteding-wonen
Begeleid wonen in de buurt

Dorien
Kiel-Windeweer | op 18,8 km afstand | 66 jaarIk ben Dorien werkzaam sinds 1984 in de zorg gespecialiseerd in dementie. Ik werk in de nacht in een verpleeghuis voor bewoners met de dementie. Ik wil mantelverzorgers ondersteunen hen even iets anders kunnen doen.(ben 12 jaarmantelverzorgende geweest van mijn ouders.) Denk hierbij extra aandacht een praatje maken, naar de kapper, boodschappen doen, wandelen en vriendin vissen. Uren in overleg ivm mijn nachtdienst... lees meer »
Darnazorg
Sappemeer | op 15,6 km afstandDarna betekent “ons huis” in het Arabisch, maar verwijst in het Nederlands ook naar ”daarna” oftewel: een volgende stap. Darna is een zorg verlenende organisatie die zich inzet voor een doelgerichte en professionele ondersteuning, begeleiding en activering van mensen die zich zonder ondersteuning moeilijk een eigen plaats en positie in de samenleving kunnen verwerven en/of deze weten te behouden. Ons doel Aan cliënten een veilige ba.. lees meer »
De Geertsemaheerd
Slochteren | op 11,3 km afstandDe Geertsemaheerd is een unieke woonlocatie voor beschermd wonen in een groene omgeving. Wij bieden een eigen appartement in een kleinschalige woonvorm (6 bewoners) met eigen voorzieningen. De Geertsemaheerd is een ideale woonplek voor jongvolwassenen (21-35) met een (licht) verstandelijke beperking en een Autisme Spectrum Stoornis die behoefte hebben aan zelfstandigheid maar ook aan nabijheid en ondersteuning in het dagelijkse leve.. lees meer »
Caduceus
Meeden | op 13,3 km afstandBeste zorgvrager. Ik ben Esther. Een spontane en doortastende vrouw Ik ben een creatief, ondernemend, veelzijdig en rustig persoon. Ik heb uitgebreide ervaring met o.a. ADHD, NAH, trauma, PTSS, borderline, persoonlijkheidsstoornis, mentale achterstand, dementie, autisme, verslaving, selectief mutisme en palliatieve zorg. Ik hou van humor, maar ook van serieuze gesprekken. Ik ben een echte dierenvriend (zelf 3 honden, 2 katten en .. lees meer »




