Begeleid wonen Luxwoude
De Nationale Hulpgids is de grootste Hulpgids van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "Begeleid wonen advertentie" voor jou in Luxwoude. Je kunt zelf op elke Begeleid wonen advertentie reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door een gratis advertentie te plaatsen of op onze aanbieders te reageren krijg je snel en betrouwbaar de Hulp die jij nodig hebt. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Aanbieders in de categorie Begeleid wonen in Luxwoude. Klik op een Begeleid wonen advertentie en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste vindt in Luxwoude.
5 Aanbieders in de categorie Begeleid wonen Luxwoude gevonden

Sabrina in Luxwoude | 37 jaar
Begeleid wonen advertentie: Hallo, mijn naam is Sabrina, een enthousiaste en zorgzame jonge vrouw met meer dan 10 jaar ervaring als hulpverlener. In 2015 ben ik gestart als ZZP-er en ben ik volledig werkzaam als ambulant hulpverlener.
Ik begeleid jongvolwassenen en volwassenen met psychiatrische problematiek en/of een verstandelijke beperking. U kunt hierbij denken aan angsten, autisme, stemmingsstoornissen, ADHD, in alle levensfasen en op alle levensgebieden.... Lees meer »

Het Luwtehuis in Luxwoude
Begeleid wonen advertentie: Wonen en zorg in Het Luwtehuis.
Een warm en veilig thuis, dat is wat woonzorgvoorziening Het Luwtehuis in Ureterp haar bewoners biedt. In september 2020 opende Het Luwtehuis haar deuren. De kleinschalige woonzorgvoorziening biedt 24 uur per dag en 7 dagen per week begeleiding en verzorging in 24 studio’s en 3 woonkamers. Bewoners van Het Luwtehuis staan zoveel mogelijk middenin het dagelijkse leven in en rondom het huis. Dagactivitei... Lees meer »

Helianthus Zathe in Luxwoude
Begeleid wonen advertentie: Helianthus Zathe een Gasvrij adres.
Wij bieden op Helianthus Zathe te Drachtstercompagnie Werk en Dagbesteding aan mensen met een ondersteuning vraag. Ons aanbod is heel divers.
We verzorgen onze ezels, varkens, geitjes, vogels, eekhoorntjes en andere dieren en we houden de hokken etc. schoon.
We onderhouden de tuin, moestuin en telen zonnebloemen.
Daarnaast hebben we een houtwerkplaats, kaarsen en zeepmakerij en creatief ateli... Lees meer »

It Pakhûs in Luxwoude
Begeleid wonen advertentie: Welkom bij It Pakhus
Wij zijn een kleinschalig woonproject waar 6 mensen met een verstandelijke beperking samen wonen met mensen zonder een beperking. Wij wonen in Akkrum op een mooie plek. Ieder appartement heeft een eigen douche, wc en keukenblok. We eten meestal gezamenlijk in de grote woonkamer beneden. Wij bieden naast het wonen ook dagbesteding aan. Buiten moeten de dieren verzorgd worden, willen we een moestuin aanleggen en kn... Lees meer »

Het Buizehuisje in Luxwoude
Begeleid wonen advertentie: Mijn naam is Marian Buis, mijn bedrijfje heet "Het Buizehuisje".
Ik zie liever de mogelijkheden in het leven i.p.v. vastzitten in onmogelijkheden. Maar ook het kunnen accepteren als de onmogelijkheden er wel zijn.
Ik ben enthousiasme en vind plezier maken in het leven belangrijk. Leven is een uitdaging. De plussen, de mogelijkheden zien, maakt het leven rijker. Dat laat de muren van onwetendheid zakken, dat geeft zekerheid, je lee... Lees meer »