Begeleid wonen Loosbroek
De Nationale Hulpgids is de grootste Hulpgids van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "Begeleid wonen advertentie" voor jou in Loosbroek. Je kunt zelf op elke Begeleid wonen advertentie reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door een gratis advertentie te plaatsen of op onze aanbieders te reageren krijg je snel en betrouwbaar de Hulp die jij nodig hebt. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Aanbieders in de categorie Begeleid wonen in Loosbroek. Klik op een Begeleid wonen advertentie en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste vindt in Loosbroek.
4 Aanbieders in de categorie Begeleid wonen Loosbroek gevonden

Joukje in Loosbroek | 31 jaar
Begeleid wonen advertentie: Hoi! Mijn naam is Joukje, en ik ben nu 2,5 jaar werkzaam als persoonlijk begeleider bij een PGB cliënte. Mijn passie voor dit werk ligt er in samen met de cliënt hun persoonlijke doelen na te streven en hen een stapje verder te helpen op het gebied van persoonlijke ontwikkeling, het opbouwen of vergroten van een sociaal netwerk en hun zelfstandigheid. Hierbij werk ik ook graag aan het zelfvertrouwen en zelfacceptatie van cliënten. Mijn ... Lees meer »

Yvonne in Loosbroek | 63 jaar
Begeleid wonen advertentie: Mijn kracht ligt bij het ondersteunen, motiveren en adviseren van jongeren/volwassenen op verschillende gebieden. Ik ben creatief in het oplossen van problemen, ik houd van aanpakken en ben daadkrachtig. Ik kan goed luisteren en vanuit mijn ervaring en intuïtie goed in staat om de juiste vragen te stellen waardoor ik snel de kern uit een verhaal kan halen. Verder ben ik een kei in het regelen, plannen en organiseren, zowel alleen als in... Lees meer »

Begeleid Wonen Pijler B.V in Loosbroek
Begeleid wonen advertentie: Wij hebben nog enkele kamers te huur voor mensen met een zorgvraag vanuit de WLZ. Onze locatie bevindt zich in het centrum van Oss. Er is 24 uur zorg beschikbaar. Ons team bestaat uit 15 begeleiders en twee BIG geregistreerde verzorgende IG. Daarnaast hebben we twee locaties zowel in Oss als in Megen waar we dagbesteding bieden. Hier wordt dagbesteding geboden in de vorm van Horeca, houtbewerking, winkel, creatief, reparatie van fietsen... Lees meer »

Zorgcentrum Het Leefhuis in Loosbroek
Begeleid wonen advertentie: Welkom bij het Leefhuis!
Het Leefhuis is een zorgcentrum voor jong en oud. Samen kijken we naar de beste zorg voor jou! Een kleinschalige zorgvoorziening met persoonlijke aandacht voor haar deelnemers, want dat verdien jij!
Het Leefhuis biedt zorg in een veilige setting, werkt vanuit een vertrouwensband, heeft begrip voor de situatie en zet in op groeimogelijkheden! We vinden het belangrijk dat iedereen gehoord en gezien wordt e... Lees meer »