Begeleid wonen Borger
De Nationale Hulpgids is de grootste Hulpgids van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "Begeleid wonen advertentie" voor jou in Borger. Je kunt zelf op elke Begeleid wonen advertentie reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door een gratis advertentie te plaatsen of op onze aanbieders te reageren krijg je snel en betrouwbaar de Hulp die jij nodig hebt. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Aanbieders in de categorie Begeleid wonen in Borger. Klik op een Begeleid wonen advertentie en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste vindt in Borger.
1 Aanbieders in de categorie Begeleid wonen Borger gevonden

Ton in Borger | 70 jaar
Begeleid wonen advertentie: Na jaren gewerkt te hebben als docent sociale vaardigheden en hulpverleningsmethodieken aan het Drenthe College in Assen ben ik nu met pensioen en heb dus tijd voor andere sociale zaken en taken. Ik heb lang gezocht naar werkzaamheden die mij uitdagend, nuttig en sociaal lijken. Echter mijn oog viel... Lees meer »