24-uurs zorg Limmen
De Nationale Hulpgids is de grootste Hulpgids van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "24-uurs zorg advertentie" voor jou in Limmen. Je kunt zelf op elke 24-uurs zorg advertentie reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door een gratis advertentie te plaatsen of op onze aanbieders te reageren krijg je snel en betrouwbaar de Hulp die jij nodig hebt. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Aanbieders in de categorie 24-uurs zorg in Limmen. Klik op een 24-uurs zorg advertentie en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste vindt in Limmen.
4 Aanbieders in de categorie 24-uurs zorg Limmen gevonden

Mijnzorg24uur in Limmen
24-uurs zorg advertentie: Mijnzorg24uur - thuiszorg in Alkmaar, Heiloo, Castricum, Heemskerk, Beverwijk, Heerhugowaard, Egmond, Bergen, Schoorl. Mijnzorg24uur levert thuiszorg tot 30 km rondom Alkmaar. Wij geven langdurige zorg maar ook zorg voor kortere periodes. Wij zijn gespecialiseerd in gehandicaptenzorg, ouderenzorg, h... Lees meer »

mijnzorg24uur in Limmen
24-uurs zorg advertentie: Zoekt u zorg? Wij bieden thuiszorg op maat tot 30 km rond om Alkmaar. Ouderenzorg, ,verpleging, persoonlijke verzorging , individuele begeleiding , hulp bij huishouding. Dag en nacht diensten, slaapdiensten, of dagdelen zoals u dat wenst! wij werken met kleine zorgteams en wij leveren WLZ en PGB zor... Lees meer »

Sander in Limmen | 45 jaar
24-uurs zorg advertentie: Hallo!
Ik ben Sander, ik woon in de omgeving van Alkmaar in een prachtig huis vlakbij de duinen, bossen en het strand samen met mijn 2 dochters en mijn vriendin. Mijn liefhebberijen zijn : koken, wielrennen, het volgen van de financiele markten, het halen en brengen van mijn dochters naar hun spo... Lees meer »

Marjan in Limmen | 57 jaar
24-uurs zorg advertentie: Mijn naam is Marjan, ik woon in Limmen. Ik werk graag voor ouderen en mensen met een beperking. Dit doe ik met liefde en inzet maar ook waar nodig met de juiste professionele afstand.
Ik ben o.a. gediplomeerd SPH (sociaal pedagogisch werk) en heb ervaring met ZMOK-REC 4 (Speciaal onderwijs), ADL, m... Lees meer »