24-uurs zorg Haps
De Nationale Hulpgids is de grootste Hulpgids van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "24-uurs zorg advertentie" voor jou in Haps. Je kunt zelf op elke 24-uurs zorg advertentie reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door een gratis advertentie te plaatsen of op onze aanbieders te reageren krijg je snel en betrouwbaar de Hulp die jij nodig hebt. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Aanbieders in de categorie 24-uurs zorg in Haps. Klik op een 24-uurs zorg advertentie en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste vindt in Haps.
90 Aanbieders in de categorie 24-uurs zorg Haps gevonden

Yvonne in Haps | 50 jaar
24-uurs zorg advertentie: Hallo,
mijn naam is Yvonne,
Van origine ben ik een verpleegkundige-A. Ik heb enkele jaren in een algemeen ziekenhuis gewerkt.
Ik werk nu sinds enkele jaren als ZZP'er in de thuiszorg, dat doe ik met veel voldoening en plezier. Vooral de persoonlijke zorg en aandacht aan 1 cliënt besteden past mij goed, vandaar dat ik heb gekozen om als verzorgende te werken.
Het naast de cliënt staan en een gelijkwaardige/ respectvolle re... Lees meer »

Dorien in Haps | 52 jaar
24-uurs zorg advertentie: Hallo zorgvrager,
Mijn naam is Dorien. Ben sinds 2011 actief in de ouderenzorg en sinds 2016 gediplomeerd als verz 3ig. Het verzorgen van palliatieve cliënten is wat ik veel gedaan heb en op het moment nog doe. Nachten of overdag is geen probleem.
Ben je op zoek naar een verzorgende die flexibel is neem dan gerust contact met mij op.
... Lees meer »

Rosalieve in Haps | 28 jaar
24-uurs zorg advertentie: Mijn naam is Rosalieve. Sinds augustus 2018 ben ik zelfstandige in de zorg.
Voorheen heb ik van 2008 t/m 2018 gewerkt bij de GGZ-Oost Brabant.
Zzp'er ben ik geworden omdat ik zorg en begeleiding op maat wil verlenen aan mensen die dit nodig hebben.
Ik kijk graag samen met de cliënt en zijn/haar systeem wat hij/zij nodig heeft.
Ik ben een open persoon, communicatief vaardig en heb veel ervaring met mensen met een verstandelijke beper... Lees meer »

Loes in Haps | 29 jaar
24-uurs zorg advertentie: Als ik mezelf kort moest omschrijven, zouden de woorden geduldig, zorgzaam, ondernemend en motiverend goed bij me passen.
Op dit moment werk ik bij verschillende meiden/jonge vrouwen. Hulp met ADL is hierbij de belangrijkste werkzaamheid. Daarnaast een stukje begeleiding. Vervoer en assistentie tijdens dagjes weg. Ook regelmatig vakanties.
Hierdoor heb ik veel ervaring met verschillende dingen op het gebied van ADL, zorg en medi... Lees meer »

Anouck in Haps | 36 jaar
24-uurs zorg advertentie: Ik ben zorgzaam, positief, geduldig, consequent en houd van een grapje. Ik vind het belangrijk om uit te gaan van de kracht van de cliënt en hen te ondersteunen waar nodig. Indien mogelijk zoek ik graag de samenwerking met ouders en eventueel andere betrokkenen. Voor mij staat de cliënt altijd centraal. De afgelopen jaren werk ik voornamelijk met kinderen en volwassenen met autisme -en hechtingsproblemen.
Ik ben SKJ geregistreerd en h... Lees meer »