24-uurs zorg Ezinge
De Nationale Hulpgids is de grootste Hulpgids van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "24-uurs zorg advertentie" voor jou in Ezinge. Je kunt zelf op elke 24-uurs zorg advertentie reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door een gratis advertentie te plaatsen of op onze aanbieders te reageren krijg je snel en betrouwbaar de Hulp die jij nodig hebt. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Aanbieders in de categorie 24-uurs zorg in Ezinge. Klik op een 24-uurs zorg advertentie en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste vindt in Ezinge.
71 Aanbieders in de categorie 24-uurs zorg Ezinge gevonden

Ezinge Orsine | Groningen | 62 jaar
24-uurs zorg advertentie: Ik heb jaren in de zorg gewerkt, eerst op niveau 3 Verzorgende IG, toen naar niveau 2 Helpende Plus. Tijdens deze periode heb ik veel kennis... Lees meer »

Ezinge Miranda | SEBALDEBUREN | 51 jaar
24-uurs zorg advertentie: Na 20 jaar als ervaringsdeskundige / mantelzorger ASS te hebben gewerkt, heb ik 7 jaar geleden ervoor gekozen deze ervaring om te zetten tot... Lees meer »

Ezinge Marjan | Sebaldeburen | 54 jaar
24-uurs zorg advertentie: Omgeving Emmen.
Voor Emma (5 jaar) zijn we op zoek naar (kinder)verpleegkundigen om, samen met ons team van verpleegkundigen, voor Emma t... Lees meer »

Ezinge Annemiek | Groningen | 57 jaar
24-uurs zorg advertentie: Gediplomeerd : Enthousiaste en zorgzame A/Intensive Care/ Technisch Technologisch Thuiszorg verpleegkundige met een " dijk" aan expertise en... Lees meer »

Ezinge Anneke | Groningen | 54 jaar
24-uurs zorg advertentie: Hallo mijn naam is Anneke en ben 47 jaar. Ik werk als zzper in de 24 uursdienst en als palliatieve verzorgende, ook doe ik begeleiding. Heb ... Lees meer »

Ezinge Sandra | Lucaswolde | 51 jaar
24-uurs zorg advertentie: Hallo,
Ik ben verzorgende i.g. en ik bied mij aan voor ondersteuning van zorg en begeleiding. Ik heb jaren in de zorg gewerkt en sinds kort... Lees meer »

Ezinge Fa | Groningen | 34 jaar
24-uurs zorg advertentie: In 2017 mijn verpleegkundige niv. 4 diploma behaald. Gewerkt o.a. bij thuiszorg organisaties, verzorgings- en verpleeghuizen, maar ook in de... Lees meer »

Ezinge Daniƫlle | Groningen | 35 jaar
24-uurs zorg advertentie: Ik heb zo'n tien jaar ervaring in de zorg. Ik heb in gehandicaptenzorg als vaste kracht gewerkt op een dagbestedingslocatie, kinderdagcentru... Lees meer »

Ezinge Linda | groningen | 57 jaar
24-uurs zorg advertentie: Op mijn 45ste heb ik besloten om de opleiding Sociaal Agogisch Werk,maatschappelijke zorg niveau 4 te gaan doen omdat ik dan mijn begeleidin... Lees meer »

Ezinge Isabella | Haren | 53 jaar
24-uurs zorg advertentie: 35 jaar werkervaring in de verpleging als ziekenverzorgster IG waarvan 28 jaar in revalidatiecentrum Beatrixoord in Haren.
Werkzaam geweest... Lees meer »