24-uurs zorg Beek
De Nationale Hulpgids is de grootste Hulpgids van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "24-uurs zorg advertentie" voor jou in Beek. Je kunt zelf op elke 24-uurs zorg advertentie reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door een gratis advertentie te plaatsen of op onze aanbieders te reageren krijg je snel en betrouwbaar de Hulp die jij nodig hebt. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Aanbieders in de categorie 24-uurs zorg in Beek. Klik op een 24-uurs zorg advertentie en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste vindt in Beek.
4 Aanbieders in de categorie 24-uurs zorg Beek gevonden

Beek Senna | Beek | 29 jaar
24-uurs zorg advertentie: Ik bied begeleiding vanuit het hart, vanuit betrokkenheid en afgestemd op de ander. Mijn hart maakt een sprongetje als ik iemand zie groeien en ontwikkelen.
Ik ben ervaringsdeskundige op ervaring gebied van HSP en ADD en heb ruime ervaring binnen de zorg.
Het lijkt me super jou te ontmoeten!... Lees meer »

Beek Daniela | Beek | 38 jaar
24-uurs zorg advertentie: Hallo, ik ben zzp'er en ben op zoek naar clienten die ik zelfstandig de ADL kan uitvoeren. O.a verplegen, verzorgen en begeleiden.
Ik ben verzorgende IG en heb werk ervaringen met vooral Chronisch zieken, ouderen (dementie).
Ik hoor graag wat van u
Daniela
... Lees meer »

Beek XORG | Beek
24-uurs zorg advertentie: - WLZ, PGB, WMO-
Zorg die direct kan ingaan: (Ambulante) begeleiding, dagbesteding, coaching, maatschappelijk werk.
XORG: Jarenlange ervaring in de zorg en mag zich hierdoor professioneel en bekwaam benoemen op het gebied van meerdere psychiatrische, psychosociale, maatschappelijke en paramedis... Lees meer »

Beek Maureen | Beek | 23 jaar
24-uurs zorg advertentie: Mijn naam is Maureen. Ik ben 22 jaar oud en woon in Beek. Ik zit op dit moment in mijn derde jaar van de opleiding Social Work. Mijn specialisatie ligt binnen het jeugdzorgdomein. Ik vind het super om met kinderen en jongeren (al dan niet met een beperking) te werken en hier heb ik dan ook al 3 jaar... Lees meer »