5x Vacatures Verzorgende gevonden in de buurt van Steenbergen
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Steenbergen
Vacatures Palliatieve zorg Steenbergen
Vacatures 24-uurs zorg Steenbergen
Vacatures Verpleegkundige Steenbergen
Verzorgende in de buurt
Vacatures Verzorgende De Heen
Vacatures Verzorgende Nieuw-Vossemeer
Vacatures Verzorgende Kruisland
Vacatures Verzorgende Breda
Vacatures Verzorgende Bergen op Zoom
Vacatures Verzorgende Roosendaal
Vacatures Verzorgende Dorst
Vacatures Verzorgende Schijf
Vacatures Verzorgende Den Hout
Populaire steden
Vacatures Verzorgende Rotterdam
Vacatures Verzorgende Den Haag
Vacatures Verzorgende Haarlem
Vacatures Verzorgende Leiden
Vacatures Verzorgende Almere
Vacatures Verzorgende Amersfoort
Vacatures Verzorgende Tilburg
Vacatures Verzorgende Enschede
Vacatures Verzorgende Zoetermeer
Vacatures Verzorgende Nijmegen
Vacatures Verzorgende Apeldoorn
Vacatures Verzorgende Eindhoven
Vacatures Verzorgende Den Bosch
Vacatures Verzorgende Breda
Vacatures Verzorgende Arnhem
Vacatures Verzorgende Maastricht
Vacatures Verzorgende Utrecht
Vacatures Verzorgende Groningen
Vacatures Verzorgende Dordrecht

Eva
Zuid-Beijerland | op 19,1 km afstand | 72 jaarMijn naam is Eva van Dijk-Bijl en ik ben op zoek naar betrouwbare verpleegkundigen en verzorgenden. Deze hulp zoek ik voor mijn man, Huib Bijl. Hij heeft in juli 2022 een ernstig ongeluk gehad en heeft nu hoge, partiële dwarslaesie. Hij blijft bezig met revalidatie en er komen nog steeds functies terug. Een mooi proces om me te maken. De tillift wordt inmiddels niet meer gebruikt. de transfers gaan met een steady. Hij heeft in de ocht.. lees meer »
Bas
Hoogerheide | op 16,7 km afstand | 53 jaarBeste hulp, Ik ben Bas (53 jaar) en heb een hoge dwarslaesie ( c6/c7 ) .Ik ben bij mij ( Hoogerheide ) in de buurt op zoek naar een Zzp-er Verzorgende nivo 3 ( IG ) of hoger voor de donderdagochtend ( 1,5 - 2 uur ) en regelmatig een ochtend in het weekend ( te verdelen met de andere Zzp-ers ). In grote lijnen bestaat de zorg uit ; transfer met lift naar douchestoel, laxeren op douchestoel, douchen, transfer van douchestoel.naar .. lees meer »
Zjeina
Roosendaal | op 10,9 km afstand | 30 jaarHallo allemaal! Mijn naam is Zjeina, ik ben 30 jaar oud en ik ben op zoek naar begeleiding, individuele een persoonlijke verzorging. Mijn wens is dat de zorgverlener die interesse heeft, niet ouder moet zijn dan maximaal 36 jaar. Ik ben altijd gewend om zorg te krijgen van een vrouw. Dus daarom wil liever met een vrouw werken, dan voel ik me op mijn gemak. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Woensdagochte.. lees meer »
Marion
Steenbergen | op 0,5 km afstand | 88 jaarBeste hulp, Ik ben in Steenbergen op zoek naar verpleegkundige en/of verzorgende. Deze hulp zoek ik voor een familielid of partner. Betreft -ochtend verzorging (wassen, aankleden, medicijninname en ontbijt verzorgen) voor een ontzettend lieve meneer op leeftijd die helaas slecht ter been is en waarvan de echtgenote dit niet zelf meer op kan vangen. . -1x per 8 weken vitamine injectie. -ochtendverzorging op ma/di/do/vrij 1,.. lees meer »




