4x Vacatures Verzorgende gevonden in de buurt van Leunen
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Leunen
Vacatures Palliatieve zorg Leunen
Vacatures 24-uurs zorg Leunen
Vacatures Verpleegkundige Leunen
Verzorgende in de buurt
Vacatures Verzorgende Castenray
Vacatures Verzorgende Vredepeel
Vacatures Verzorgende Venray
Vacatures Verzorgende Wanssum
Vacatures Verzorgende Oostrum
Vacatures Verzorgende Heide
Vacatures Verzorgende Geijsteren
Vacatures Verzorgende Merselo
Vacatures Verzorgende Oirlo
Populaire steden
Vacatures Verzorgende Rotterdam
Vacatures Verzorgende Den Haag
Vacatures Verzorgende Haarlem
Vacatures Verzorgende Leiden
Vacatures Verzorgende Almere
Vacatures Verzorgende Amersfoort
Vacatures Verzorgende Tilburg
Vacatures Verzorgende Enschede
Vacatures Verzorgende Zoetermeer
Vacatures Verzorgende Nijmegen
Vacatures Verzorgende Apeldoorn
Vacatures Verzorgende Eindhoven
Vacatures Verzorgende Den Bosch
Vacatures Verzorgende Breda
Vacatures Verzorgende Arnhem
Vacatures Verzorgende Maastricht
Vacatures Verzorgende Utrecht
Vacatures Verzorgende Groningen
Vacatures Verzorgende Dordrecht


Bryan
Overloon | op 7,1 km afstand | 57 jaarHoi ik ben Bryan en ik ben in de buurt van postcode 5825AL op zoek naar verzorgende. Deze hulp zoek ik voor een cliënt, kennis, of andere relatie. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Maandagochtend en avond. - Dinsdagochtend en avond. - Woensdagochtend en avond. - Donderdagochtend en avond. - Vrijdagochtend en avond. - Zaterdagochtend en avond. - Zondagochtend en avond. Uurtarieven zijn in over.. lees meer »

Antal
Overloon | op 7,1 km afstand | 51 jaarHallo, Door een spierziekte heb ik nauwelijks kracht en ben ik volledig afhankelijk van een elektrische rolstoel. Met mijn vrouw en zoon ga ik van 21 juli t/m 4 augustus op vakantie naar Landal De Vers in Overloon,. Ik heb een thuiszorgorganisatie die mij dan gaat helpen, maar zou graag een zzp-er achter de hand hebben. Het gaat om (adl)zorg in de ochtend, waarbij het gaat om aankleden, wassen, transfer(s) e.d. Thuis duurt dit ongev.. lees meer »

Joris
Helenaveen | op 13,4 km afstand | 22 jaarHallo, mijn naam is Joris Berkers (21 jaar )ik woon in Helenaveen noord-brabant. Ik heb een cerebrale parese en ben rolstoelafhankelijk. Ik sta midden in het leven( Nou ja niet letterlijk dan) En Ik probeer zoveel als mogelijk uit het leven te halen. Ik begin in september aan de opleiding bestuursunde in Den Bosch.Daarvoor ben ik op zoek naar een enthousiast iemand die mij vaker kan begeleiden op de donderdagavond (stapavond) daarn.. lees meer »

Marijke
Velden | op 17,9 km afstand | 23 jaarVoor mijn 23 jarige zoon zijn wij op zoek naar nieuwe teamleden voor zijn zorg-team. Huidige dienst dat vrij is: In de EVEN weken de vrijdag avond-nachtdienst en de zaterdag dagdienst. Dus inclusief slaapdienst van 8 uur. Van vrijdag 19.00 tot zaterdag 19.00 Mijn zoon is volledig lichamelijk beperkt en woont op zichzelf met 24-zorg. De diensten zijn 12 uur; van 7.00-19.00 en van 19.00-7.00. Elk teamlid met vaste diensten word.. lees meer »