4x Vacatures Verzorgende gevonden in de buurt van Hilvarenbeek
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Hilvarenbeek
Vacatures Palliatieve zorg Hilvarenbeek
Vacatures 24-uurs zorg Hilvarenbeek
Vacatures Verpleegkundige Hilvarenbeek
Verzorgende in de buurt
Vacatures Verzorgende Esbeek
Vacatures Verzorgende Diessen
Vacatures Verzorgende Haghorst
Vacatures Verzorgende Tilburg
Vacatures Verzorgende Den Bosch
Vacatures Verzorgende Drongelen
Vacatures Verzorgende Nieuwkuijk
Vacatures Verzorgende Genderen
Vacatures Verzorgende Wijk en Aalburg
Populaire steden
Vacatures Verzorgende Rotterdam
Vacatures Verzorgende Den Haag
Vacatures Verzorgende Haarlem
Vacatures Verzorgende Leiden
Vacatures Verzorgende Almere
Vacatures Verzorgende Amersfoort
Vacatures Verzorgende Tilburg
Vacatures Verzorgende Enschede
Vacatures Verzorgende Zoetermeer
Vacatures Verzorgende Nijmegen
Vacatures Verzorgende Apeldoorn
Vacatures Verzorgende Eindhoven
Vacatures Verzorgende Den Bosch
Vacatures Verzorgende Breda
Vacatures Verzorgende Arnhem
Vacatures Verzorgende Maastricht
Vacatures Verzorgende Utrecht
Vacatures Verzorgende Groningen
Vacatures Verzorgende Dordrecht

Maaike
Eersel | op 18,9 km afstand | 80 jaarHoi Ik heet Hans en ik woon in Eersel (mooiste dorp in de Kempen). Ik ben bedlegerig, lijd aan post-polio syndroom, heb diabetes en ben chronisch pijnpatiënt. Wordt op bed verzorgd en kan zelf omrollen. Heb een PGB voor verpleging/persoonlijke verzorging en een PGB voor WMO- HH. Ik zoek een verpleegkundige/ verzorgende IG die mij op dinsdag ochtend (voor 10:00) door de week kan komen verzorgen en eens in de maand een weekend. O.. lees meer »
Constance
Rijen | op 19,5 km afstand | 29 jaarRobert Dominic heeft Cornelia de Lange Syndroom, alhoewel hij bijna 29 jaar is , zit hij eruit als een jongen van 9 jaar < 1.30 cm lang en 27.5 kg zwaar>. Hij moet geholpen worden bij opstaan, verschonen, eten geven en leuke activiteiten samen doen: een kinderboek lezen, muziek maken, kinderliedjes zingen, kleuren, en andere activiteiten waarin begeleiding centraal zit. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op deze dagen ( van 8.00 uur .. lees meer »
Greet
Bladel | op 13,7 km afstand | 68 jaarMijn naam is Greet, ik ben 68 jaar. Ik zoek een zorgverlener voor algemene begeleiding en persoonlijke verzorging. Een vrouw van boven de 35 jaar voor de dinsdagmiddag. En voor twee keer in de maand op zondagmiddag, maar mag ook op zaterdagmiddag en op zondagmiddag zijn. Begeleiding kan van alles zijn ,samen boodschappen doen, winkelen, ergens gezellig op een terrasje zitten, wandelen, afspraken bij de huisarts en ziekenhuis enz. H.. lees meer »
Gerrie
Duizel | op 17,3 km afstand | 69 jaarMijn naam is Gerrie en ik ben op zoek naar verpleegkundige hulp. Niveau 3 of 4. En een helpende voor huishoudelijke taken. Deze hulp zoek ik voor mijn partner. Mijn man heeft een ongeluk gehad en is in coma geweest. Hij heeft hersenschade en is motorisch erg beperkt. Hij is inmiddels bijna twee jaar thuis. Mijn man heeft intensieve zorg nodig. Ik zoek hulp voor de ochtend van ongeveer 8.30 tot 12.30. Uurtarieven zijn in overleg. .. lees meer »




