4x Vacatures Verzorgende gevonden in de buurt van De Wilgen
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie De Wilgen
Vacatures Palliatieve zorg De Wilgen
Vacatures 24-uurs zorg De Wilgen
Vacatures Verpleegkundige De Wilgen
Verzorgende in de buurt
Vacatures Verzorgende Boornbergum
Vacatures Verzorgende Houtigehage
Vacatures Verzorgende Drachtstercompagnie
Vacatures Verzorgende De Tike
Vacatures Verzorgende Drachten
Vacatures Verzorgende Nijega
Vacatures Verzorgende Opeinde
Vacatures Verzorgende De Veenhoop
Vacatures Verzorgende Hoorn
Populaire steden
Vacatures Verzorgende Rotterdam
Vacatures Verzorgende Den Haag
Vacatures Verzorgende Haarlem
Vacatures Verzorgende Leiden
Vacatures Verzorgende Almere
Vacatures Verzorgende Amersfoort
Vacatures Verzorgende Tilburg
Vacatures Verzorgende Enschede
Vacatures Verzorgende Zoetermeer
Vacatures Verzorgende Nijmegen
Vacatures Verzorgende Apeldoorn
Vacatures Verzorgende Eindhoven
Vacatures Verzorgende Den Bosch
Vacatures Verzorgende Breda
Vacatures Verzorgende Arnhem
Vacatures Verzorgende Maastricht
Vacatures Verzorgende Utrecht
Vacatures Verzorgende Groningen
Vacatures Verzorgende Dordrecht


Cor
Kornhorn | op 16,6 km afstand | 49 jaarBeste hulp, Ik ben Cor en ik ben in de buurt van Kornhorn tot 30 km, op zoek naar begeleiding / verzorgende. Wij zijn op zoek naar een vrolijke flexibele hulp voor de dinsdag omdat onze hulp die 6 jaar voor ons gewerkt heeft een nieuwe uitdaging aan gaat. Werktijden zijn van 08:30 tot 15:30 uur. De flexibiliteit is wel belangrijk binnen ons team, mocht er eens iemand uitvallen, bijvoorbeeld i.v.m. ziekte dan zou het fijn.. lees meer »

Guerda
Heerenveen | op 17,2 km afstand | 10 jaarWij zijn een gezin in Friesland met twee kinderen van 9 en 3 jaar. Onze oudste zoon van 9 jaar heeft een verstandelijke beperking en ontwikkelingsachterstand Onze zoon is een energieke lieve jongen die vrijwel niet praat en eigenlijk door de dag heen het meest bezig is met het verwerken van zijn prikkels. Hierdoor heeft onze zoon last van weinig basis rust in zijn lijfje. Om zijn prikkels te kunnen verwerken maakt onze zoon veel gelu.. lees meer »

Annie
Kootstertille | op 13,9 km afstand | 78 jaarBeste hulp, Mijn naam is Annie, Ik zoek een helpende/verzorgende/huishoudelijke hulp en maatje voor mijn man. Leeftijd: 78 jaar, woonplaats Kootstertille. Hij heeft ten gevolge van een beroerte 's morgens iemand nodig die helpt bij het wassen en aankleden. En daarnaast hulp in de huishouding. Deze hulp heb ik nodig op de volgende dagen: - Maandagochtend. - Dinsdagochtend en middag. - Woensdagmiddag. - Vrijdagochtend... lees meer »

Soof
Siegerswoude | op 11,7 km afstand | 39 jaarOp zoek naar een nieuwe uitdaging? Voor Soof (1986) zijn we per direct op zoek naar een zorgverlener voor de 24-uurs zorg rond Soof, in het buitengebied van Siegerswoude. Ervaring is niet nodig, wel een open hart en het kunnen meebewegen met waar Soof hulp nodig heeft, qua zorg, ondersteuning en ook qua samen ZIJN. Soof is lichamelijk gehandicapt (spastisch), maakt gebruik van een elektrische rolstoel en is in zeer grote mate ADL afh.. lees meer »