3x Vacatures Verzorgende gevonden in de buurt van Blokzijl
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Blokzijl
Vacatures Palliatieve zorg Blokzijl
Vacatures 24-uurs zorg Blokzijl
Vacatures Verpleegkundige Blokzijl
Verzorgende in de buurt
Vacatures Verzorgende De Pol
Vacatures Verzorgende Tuk
Vacatures Verzorgende Steenwijkerwold
Vacatures Verzorgende Kalenberg
Vacatures Verzorgende Marijenkampen
Vacatures Verzorgende Ossenzijl
Vacatures Verzorgende Giethoorn
Vacatures Verzorgende Eesveen
Vacatures Verzorgende Kallenkote
Populaire steden
Vacatures Verzorgende Rotterdam
Vacatures Verzorgende Den Haag
Vacatures Verzorgende Haarlem
Vacatures Verzorgende Leiden
Vacatures Verzorgende Almere
Vacatures Verzorgende Amersfoort
Vacatures Verzorgende Tilburg
Vacatures Verzorgende Enschede
Vacatures Verzorgende Zoetermeer
Vacatures Verzorgende Nijmegen
Vacatures Verzorgende Apeldoorn
Vacatures Verzorgende Eindhoven
Vacatures Verzorgende Den Bosch
Vacatures Verzorgende Breda
Vacatures Verzorgende Arnhem
Vacatures Verzorgende Maastricht
Vacatures Verzorgende Utrecht
Vacatures Verzorgende Groningen
Vacatures Verzorgende Dordrecht


Jaap
emmeloord | op 13,6 km afstand | 65 jaarik ben Jaap, ik ben 65 jaar, ik heb MS en woon zelfstandig met 24 uurs hulp thuis in Emmeloord. Ik ben op zoek naar iemand die mij en/of wisselligging kan geven om 5 uur in de ochtend, dit duurt gemiddeld 30 minuten. Of iemand die naast mijn vaste verzorgende extra kan helpen van 9 tot half 12 met ADL, dus wassen, aankleden, tanden poetsen, ontbijten ed. Of iemand die van 9 tot 17:00 uur mij kan helpen met ADL en daarnaast van all.. lees meer »

Lutien Lizabeth
Tuk | op 11,9 km afstand | 78 jaarMijn naam is Lutien Lizabeth en ik ben in Tuk postcode 8334RZ op zoek naar een verzorgende, om mijn zus die MS heeft klaar te maken voor de nacht en vanuit de rolstoel met de tillift naar bed te brengen Iemand die eventueel kan helpen met koken. Koken is niet perse een vereiste. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 of meer dagen van de week Dagen zijn nader overeen te komen in overleg met het hele zorgteam . - M.. lees meer »

Joan
Meppel | op 16 km afstand | 74 jaarBeste hulp, Ik ben Joan en ik ben bij mij in de buurt (Meppel) op zoek naar begeleiding, verpleegkundige en verzorgende. Het gaat om een PGB klant. Het kan variëren van boodschappen doen, mevrouw vervoeren naar afspraken met ziekenhuizen en dergelijke tot medicijnen ordenen. Het is de bedoeling dat de persoon oproepbaar is. Mevrouw is voor het grootste gedeelte bed legerig en kan na 16 uur à 16:30 uur mensen ontvangen om dingen t.. lees meer »