4x Vacatures Verzorgende gevonden in de buurt van Bladel
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Bladel
Vacatures Palliatieve zorg Bladel
Vacatures 24-uurs zorg Bladel
Vacatures Verpleegkundige Bladel
Verzorgende in de buurt
Vacatures Verzorgende Hoogeloon
Vacatures Verzorgende Hapert
Vacatures Verzorgende Eindhoven
Vacatures Verzorgende Helmond
Vacatures Verzorgende Waalre
Vacatures Verzorgende Reusel
Vacatures Verzorgende Soerendonk
Vacatures Verzorgende Wintelre
Vacatures Verzorgende Liessel
Populaire steden
Vacatures Verzorgende Rotterdam
Vacatures Verzorgende Den Haag
Vacatures Verzorgende Haarlem
Vacatures Verzorgende Leiden
Vacatures Verzorgende Almere
Vacatures Verzorgende Amersfoort
Vacatures Verzorgende Tilburg
Vacatures Verzorgende Enschede
Vacatures Verzorgende Zoetermeer
Vacatures Verzorgende Nijmegen
Vacatures Verzorgende Apeldoorn
Vacatures Verzorgende Eindhoven
Vacatures Verzorgende Den Bosch
Vacatures Verzorgende Breda
Vacatures Verzorgende Arnhem
Vacatures Verzorgende Maastricht
Vacatures Verzorgende Utrecht
Vacatures Verzorgende Groningen
Vacatures Verzorgende Dordrecht


Berry
Veldhoven | op 13,6 km afstand | 47 jaarMijn naam is Berry, ik ben 47 jaar oud en ik ben in de buurt van postcode 5504BN op zoek naar 24-uurs zorg en verzorgende. Ik heb de ziekte ALS en zit 24u aan de beademing de diensten zijn meestal van 10:00 tot 22:00 of 22:00 tot 10:00 (12uur diensten dus) ik heb 4 kinderen 3 wonen er nog thuis en 1 is op zichzelf. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op al deze dagen: - Maandag de hele dag. - Dinsdag de hele dag. - Woensdag d.. lees meer »

Sandra
Eindhoven | op 19,9 km afstand | 47 jaarHoi, ik ben Sandra (47 jaar), normaal tot hoogbegaafd, en woon samen met mijn kat Luna in Woensel, Eindhoven. Ik heb 2 uitwonende kinderen en stuur mijn eigen zorg zoveel als mogelijk zelf aan, met behulp van mijn begeleider. Ik ben in 2014 uit gevallen op mijn werk door een burnout, hierdoor kwam mijn chronische PTSS naar boven en andere psychische klachten zoals Dis Noa, chronische depressie… hiervoor ben ik in therapie gegaan maar .. lees meer »

E M
Eindhoven | op 16,6 km afstand | 50 jaarBeste zorgverlener, Mijn naam is Eugene, ik ben 48 jaar en woon samen met mijn echtgenote in Eindhoven. In 2016 ben ik gediagnosticeerd met ALS en sinds 2018 word ik invasief beademd. Ik communiceer via de letterkaart en de spraakcomputer. Ik ben volledig zorgafhankelijk. Ik ben op zoek naar nieuwe zorgverleners (verpleegkundige, verzorgende IG of mensen met gerichte ervaring) die de cursus bij het CTB (centrum thuisbeademing) he.. lees meer »