3x Vacatures Verzorgende gevonden in de buurt van Baarland
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Baarland
Vacatures Palliatieve zorg Baarland
Vacatures 24-uurs zorg Baarland
Vacatures Verpleegkundige Baarland
Verzorgende in de buurt
Vacatures Verzorgende Nieuwdorp
Vacatures Verzorgende Lewedorp
Vacatures Verzorgende Oudelande
Vacatures Verzorgende Kwadendamme
Vacatures Verzorgende Borssele
Vacatures Verzorgende Nisse
Vacatures Verzorgende Driewegen
Vacatures Verzorgende Ovezande
Vacatures Verzorgende Heinkenszand
Populaire steden
Vacatures Verzorgende Rotterdam
Vacatures Verzorgende Den Haag
Vacatures Verzorgende Haarlem
Vacatures Verzorgende Leiden
Vacatures Verzorgende Almere
Vacatures Verzorgende Amersfoort
Vacatures Verzorgende Tilburg
Vacatures Verzorgende Enschede
Vacatures Verzorgende Zoetermeer
Vacatures Verzorgende Nijmegen
Vacatures Verzorgende Apeldoorn
Vacatures Verzorgende Eindhoven
Vacatures Verzorgende Den Bosch
Vacatures Verzorgende Breda
Vacatures Verzorgende Arnhem
Vacatures Verzorgende Maastricht
Vacatures Verzorgende Utrecht
Vacatures Verzorgende Groningen
Vacatures Verzorgende Dordrecht

Ellen
Heinkenszand | op 8,7 km afstand | 9 jaarBegeleiding/verzorging gezocht op zaterdag We zijn opzoek naar een zorgzame begeleidster voor onze EMB dochter van 9 jaar! Onze dochter is een lief meisje en ze heeft een zeldzame stofwisselingsziekte waardoor zij volledig afhankelijk is van anderen. Ze kan niet praten, maar kan wel keuzes maken met een oogbesturingscomputer. Ze houdt van wandelen en met de rolstoelfiets of -auto op pad gaan. Zorg die ze nodig heeft is o.a. het geve.. lees meer »
Matheu
Kruiningen | op 11,3 km afstand | 62 jaarMijn naam is Matheu en ik ben in de buurt van postcode 4416AB op zoek naar een verpleegkundige, of verzorgende IG met de kunde om ook somatische zorg te verlenen. Deze hulp zoek ik voor een familielid of partner. Er wordt gewerkt met een passieve tillift, rolstoel en postoel. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Maandag - Dinsdag - Woensdag - Donderdag + avond. - Vrijdagochtend + avond. - Zaterdag .. lees meer »
Sabrina
Axel | op 15,8 km afstand | 5 jaarZorgverlener gezocht! (Student mag ook) voor ons 5 jarige dochter. Ze heeft een metabolen ziekte, waardoor ze een zeer grote ontwikkelingsachterstand heeft. Tijden sowieso zaterdagochtend 8-12, meer uren zijn mogelijk. Je werkt zowel in Terneuzen als Axel (ivm co-ouderschap). Je word betaald uit het pgb budget. Voor meer info stuur een berichtje!.. lees meer »




