3x Vacatures Verpleegkundige gevonden in de buurt van Ittervoort
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Begeleiding Ittervoort
Vacatures Hulp bij Administratie Ittervoort
Vacatures Palliatieve zorg Ittervoort
Vacatures 24-uurs zorg Ittervoort
Verpleegkundige in de buurt
Vacatures Verpleegkundige Heibloem
Vacatures Verpleegkundige Neer
Vacatures Verpleegkundige Nunhem
Vacatures Verpleegkundige Ell
Vacatures Verpleegkundige Hunsel
Vacatures Verpleegkundige Buggenum
Vacatures Verpleegkundige Neeritter
Vacatures Verpleegkundige Roggel
Vacatures Verpleegkundige Heythuysen
Populaire steden
Vacatures Verpleegkundige Rotterdam
Vacatures Verpleegkundige Den Haag
Vacatures Verpleegkundige Haarlem
Vacatures Verpleegkundige Leiden
Vacatures Verpleegkundige Almere
Vacatures Verpleegkundige Amersfoort
Vacatures Verpleegkundige Tilburg
Vacatures Verpleegkundige Enschede
Vacatures Verpleegkundige Zoetermeer
Vacatures Verpleegkundige Nijmegen
Vacatures Verpleegkundige Apeldoorn
Vacatures Verpleegkundige Eindhoven
Vacatures Verpleegkundige Den Bosch
Vacatures Verpleegkundige Breda
Vacatures Verpleegkundige Arnhem
Vacatures Verpleegkundige Maastricht
Vacatures Verpleegkundige Utrecht
Vacatures Verpleegkundige Groningen
Vacatures Verpleegkundige Dordrecht


Odette
Echt | op 8,3 km afstand | 89 jaarVoor mijn opa (89 jaar) zijn wij per direct op zoek naar een betrouwbare en bekwame verpleegkundige die hem elke avond thuis in Echt kan helpen met een medische handeling. Wat moet er gebeuren? -Afkoppelen van de sondevoeding -Doorspoelen van de sonde met een spuitje water Duur: -Maximaal 10 minuten werk per avond -Je kunt hiervoor 1 uur per bezoek schrijven Locatie: -Echt (Limburg) Waarom dit belangrijk is: Meneer zit m.. lees meer »

Remko
Budel-Dorplein | op 18,8 km afstand | 51 jaarHallo allemaal! Mijn naam is Remko, ik ben 51 jaar en 11 jaar geleden gediagnostiseerd met ALS. Ik woon samen met Bianca en we hebben een zoon van 18, Dean. En ik heb een vraag; Heb je zin om mijn gemotiveerde team te komen versterken? Ik ben op zoek naar een energieke duizendpoot. Iemand die het niet erg vindt om ook nachten te werken. Die respectvol omgaat met de gezinssituatie en meedenkt met alle dagelijkse zaken die .. lees meer »

Robertino
Born | op 14,6 km afstand | 27 jaarHoi beste hulp Ik ben Robertino van (27 jaar) heb een spierziekte duchene, ik ben opzoek naar thuiszorg voor in de ochtend en of avond, voor hulp bij de ADL verzorging en hulp met douche, door mijn spierziekte kan ik niet staan vandaar alles met behulp van passieve tillift. de tijd van de zorg is ongeveer 1.5u, het gaat om de maandag ochtend of avond, donderdag avond, of vrijdag ochtend of avond onregelmatig of 2 vaste dagen in de we.. lees meer »