3x Vacatures Verpleegkundige gevonden in de buurt van Handel
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Begeleiding Handel
Vacatures Hulp bij Administratie Handel
Vacatures Palliatieve zorg Handel
Vacatures 24-uurs zorg Handel
Verpleegkundige in de buurt
Vacatures Verpleegkundige Milheeze
Vacatures Verpleegkundige Elsendorp
Vacatures Verpleegkundige De Mortel
Vacatures Verpleegkundige Gemert
Vacatures Verpleegkundige De Rips
Vacatures Verpleegkundige Oss
Vacatures Verpleegkundige Vorstenbosch
Vacatures Verpleegkundige Geffen
Vacatures Verpleegkundige Grave
Populaire steden
Vacatures Verpleegkundige Rotterdam
Vacatures Verpleegkundige Den Haag
Vacatures Verpleegkundige Haarlem
Vacatures Verpleegkundige Leiden
Vacatures Verpleegkundige Almere
Vacatures Verpleegkundige Amersfoort
Vacatures Verpleegkundige Tilburg
Vacatures Verpleegkundige Enschede
Vacatures Verpleegkundige Zoetermeer
Vacatures Verpleegkundige Nijmegen
Vacatures Verpleegkundige Apeldoorn
Vacatures Verpleegkundige Eindhoven
Vacatures Verpleegkundige Den Bosch
Vacatures Verpleegkundige Breda
Vacatures Verpleegkundige Arnhem
Vacatures Verpleegkundige Maastricht
Vacatures Verpleegkundige Utrecht
Vacatures Verpleegkundige Groningen
Vacatures Verpleegkundige Dordrecht

Bianca
Veghel | op 12 km afstand | 29 jaarBeste hulp, Ik ben Bianca en ik ben in de buurt van postcode 5463BC op zoek naar verpleegkundige en verzorgende. Deze hulp zoek ik voor mijn kind. Deze hulp heb ik nodig af en toe op 1 van deze dagen: - Vrijdagnacht. - Zaterdagnacht. Uurtarieven zijn in overleg. Hopelijk krijg ik een berichtje van je, zodat we aan de slag kunnen! .. lees meer »
Ingrid
Geldrop | op 19,2 km afstand | 12 jaarHoi ik ben Ingrid, Moeder van Amber (17) en Rosa (12) Ik ben op zoek iemand die kan helpen met douchen en darmspoelen van onze jongste dochter Rosa. Rosa is een meisje wat heel erg van haar poppen houd. Affiniteit met kinderen is een must, het samenspelen en met haar fantasiewereld meegaan, zou ik een arbeidsvoorwaarde kunnen noemen. Het gaat hier niet alleen om lichamelijke verzorging, als je daarmee klaar bent, is het spel.. lees meer »
Fenny
Boxmeer | op 17,7 km afstand | 41 jaarHelpende hand gezocht in Boxmeer! Hoi, ik ben Fenny , woon in Boxmeer en geniet volop van het leven ondanks mijn aangeboren spierziekte,rolstoel en beademing. Ik werk twee dagen per week, geniet van concerten, festivals, voorstellingen, koken/bakken (meestal lekker, soms niet voor herhaling vatbaar ) en quality time met vrienden en familie. Ik regel mijn zorg via PGB. ik heb al een gezellig team van hulpverleners, maar we zoeken vers.. lees meer »




