3x Vacatures Verpleegkundige gevonden in de buurt van Drunen
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Begeleiding Drunen
Vacatures Hulp bij Administratie Drunen
Vacatures Palliatieve zorg Drunen
Vacatures 24-uurs zorg Drunen
Verpleegkundige in de buurt
Vacatures Verpleegkundige Heusden
Vacatures Verpleegkundige Nieuwkuijk
Vacatures Verpleegkundige Vlijmen
Vacatures Verpleegkundige Den Bosch
Vacatures Verpleegkundige Tilburg
Vacatures Verpleegkundige Sprang-Capelle
Vacatures Verpleegkundige Hulten
Vacatures Verpleegkundige Rijen
Vacatures Verpleegkundige Loon op Zand
Populaire steden
Vacatures Verpleegkundige Rotterdam
Vacatures Verpleegkundige Den Haag
Vacatures Verpleegkundige Haarlem
Vacatures Verpleegkundige Leiden
Vacatures Verpleegkundige Almere
Vacatures Verpleegkundige Amersfoort
Vacatures Verpleegkundige Tilburg
Vacatures Verpleegkundige Enschede
Vacatures Verpleegkundige Zoetermeer
Vacatures Verpleegkundige Nijmegen
Vacatures Verpleegkundige Apeldoorn
Vacatures Verpleegkundige Eindhoven
Vacatures Verpleegkundige Den Bosch
Vacatures Verpleegkundige Breda
Vacatures Verpleegkundige Arnhem
Vacatures Verpleegkundige Maastricht
Vacatures Verpleegkundige Utrecht
Vacatures Verpleegkundige Groningen
Vacatures Verpleegkundige Dordrecht

Martin
Oisterwijk | op 12,3 km afstand | 89 jaarBeste verzorgers, sinds een jaar zorg ik samen met mijn vriendin voor mijn moeder en zoeken nog ondersteuning voor mijn moeder om het team te versterken Ik zoek voor mijn demente moeder van 89 jaar wonende in oisterwijk profesionele hulp voor de verzorging en om mee te wandelen .kvk met een wlz gerelateerde inschrijving. Dagen en tijden zijn in overleg. in afwachting van u reactie.. lees meer »
Ray
's-Hertogenbosch | op 12,6 km afstand | 13 jaarBeste hulp, Reza is een lieve 11 jarige jongen met een complexe vorm van HSP, SPG51, met intellectuele beperking , licht dysmorf uiterlijk en zich ontwikkeling spastische paraparese. Reza heeft spasticiteit bij HSP (SPG51), hoge spierspanning in de benen, waar door hij in een rolstoel zit. Hij heeft ook diabetes type 1. Ik zoek een liefdevolle zorgverlener goor zowel in de thuissituatie, als op een gespecialiseerde speel/logeerp.. lees meer »
Annemarie
Oosterhout | op 19,2 km afstand | 56 jaarIk ben Annemarie (56 jaar) en ik heb een spierziekte (SMA-type 2b), waardoor ik o.a. in een elektrische rolstoel zit. Ik woon samen met mijn hondjes Pip en Tommy, in een appartement in de binnenstad van Oosterhout. Ik heb een eigen coachingsbedrijf Leef op Veren. Ik heb momenteel ruimte voor: Een betrouwbare betrokken zorgverleenster NACHTDIENST (van 23 u tot 10 u) * 12 uur tot 24 u per week, ook weekenden. Voorkeur vrijdag op .. lees meer »




