Vacatures Verpleegkundige Diessen
De Nationale Hulpgids is de grootste Vacature website in de Hulp en Zorgsector van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "Verpleegkundige vacature" voor jou in Diessen. Je kunt zelf op elke Verpleegkundige vacature reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door op onze Vacatures te reageren of een gratis advertentie te plaatsen krijg je snel Werk. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Vacatures in de categorie Verpleegkundige in Diessen. Klik op een Verpleegkundige vacature en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste Vacatures vindt in Diessen.
4 Vacatures in de categorie Verpleegkundige Diessen gevonden

Ah in Diessen
Verpleegkundige vacature: Hulp bij invullen en aanvragen PGB... Lees meer »

Letty in Diessen | 54 jaar
Verpleegkundige vacature: Hoi ik ben Letty en ik ben op zoek naar verpleegkundigen. De zorg wordt betaald vanuit een PGB WLZ.. Ik ben zo zelfstandig mogelijk en wil graag samen met jou mijn zorg regelen op een manier dat het voor ons allebei fijn is. Ik heb inmiddels al een aantal leuke zorgverleners maar omdat de middagzorg er nu bij komt heb ik nog een paar extra zorgverleners nodig. De middagzorg is voornamelijk toezicht bij de beademing en medicijnen toedien... Lees meer »

Miriam in Diessen | 12 jaar
Verpleegkundige vacature: Beste hulp,
Ik ben Miriam en ik ben op zoek naar 24-uurs zorg, een verpleegkundige, verzorgende of begeleider. Deze hulp zoek ik voor mijn kind, die meervoudig gehandicapt is.
De hulp betreft voornamelijk de handelingen omtrent non-invasie beademing (zgn. CPAP). Ook als je hier niet mee bekend bent, mag je toch reageren. Ik leg van te voren goed uit wat het inhoudt.
Ik zoek iemand uit de buurt van de Gemeente Hilvarenbeek (afs... Lees meer »

Sandra in Diessen | 43 jaar
Verpleegkundige vacature: Beste zorgverlener,
Ben jij die (ZZP’er) ervaren, gepassioneerde en flexibele (woon)begeleid(st)er die stevig in haar schoenen staat en pro-actief kan ondersteunen mij kan mijn leven weer op ‘een nieuwe rit’ te krijgen, de weg naar mezelf
en de zin van t leven weer mee helpt te vinden ( naast de standaard praktische begeleidingsgebieden als contact met instanties, structuur etc)
Ervaring heeft met PTSS en dissociatie, depressie... Lees meer »