4x Vacatures Verpleegkundige gevonden in de buurt van Cuijk
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Begeleiding Cuijk
Vacatures Hulp bij Administratie Cuijk
Vacatures Palliatieve zorg Cuijk
Vacatures 24-uurs zorg Cuijk
Verpleegkundige in de buurt
Vacatures Verpleegkundige Sint Agatha
Vacatures Verpleegkundige Nijmegen
Vacatures Verpleegkundige Lienden
Vacatures Verpleegkundige Hei- en Boeicop
Vacatures Verpleegkundige Ammerzoden
Vacatures Verpleegkundige Leur
Vacatures Verpleegkundige Maasbommel
Vacatures Verpleegkundige Heukelum
Vacatures Verpleegkundige Vuren
Populaire steden
Vacatures Verpleegkundige Rotterdam
Vacatures Verpleegkundige Den Haag
Vacatures Verpleegkundige Haarlem
Vacatures Verpleegkundige Leiden
Vacatures Verpleegkundige Almere
Vacatures Verpleegkundige Amersfoort
Vacatures Verpleegkundige Tilburg
Vacatures Verpleegkundige Enschede
Vacatures Verpleegkundige Zoetermeer
Vacatures Verpleegkundige Nijmegen
Vacatures Verpleegkundige Apeldoorn
Vacatures Verpleegkundige Eindhoven
Vacatures Verpleegkundige Den Bosch
Vacatures Verpleegkundige Breda
Vacatures Verpleegkundige Arnhem
Vacatures Verpleegkundige Maastricht
Vacatures Verpleegkundige Utrecht
Vacatures Verpleegkundige Groningen
Vacatures Verpleegkundige Dordrecht

Sander
Nijmegen | op 12,1 km afstand | 48 jaarBeste hulpaanbieder, Ik ben Sander (48 jaar) en ik ben op zoek naar een verzorgende (liefst verpleegkunde)/ADL assistent. Deze hulp heb ik nodig op de woensdagmiddag (+/- 15:30 tot 17:30 uur). De zorg gaat met name om aan- en uitkleedhulp voor en na het zwemmen, hulp bij transfer (met plafond-tillift), douchen en eventueel toiletgang. Uurtarieven zijn in overleg (maar nooit meer dan het maximale uurtarief uit het ZVW PGB bu.. lees meer »
Ahmed
Nijmegen | op 12,6 km afstand | 64 jaarHoi ik ben Ahmed (63 jaar) en ik ben in de buurt van postcode 6544NC op zoek naar verpleegkundige en verzorgende. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op al deze dagen: - Vrijdagochtend. - Zaterdagochtend. - Zondagochtend. Uurtarieven zijn in overleg Neem contact met me op en hopelijk kun je bij me aan de slag!.. lees meer »
Enzo en Ella
Slijk-Ewijk | op 18,6 km afstand | 7 jaarIk heb twee lieve EMB kinderen met het Angelman syndroom. Enzo is 7 jaar, kan kleine stukjes lopen en is gek op buiten zijn en dieren. Ella is 4 jaar, dol op muziek en op en neer rennen met haar rollator. Allebei de kinderen hebben een algehele ontwikkelingsachterstand, ernstige spraaktaalproblematiek, epilepsie en een ernstige prikkelverwerkingsproblematiek. Enzo heeft een epilepsie encefalopathie wat betekent dat hij constant epilepti.. lees meer »
Fenny
Boxmeer | op 11 km afstand | 41 jaarHelpende hand gezocht in Boxmeer! Hoi, ik ben Fenny , woon in Boxmeer en geniet volop van het leven ondanks mijn aangeboren spierziekte,rolstoel en beademing. Ik werk twee dagen per week, geniet van concerten, festivals, voorstellingen, koken/bakken (meestal lekker, soms niet voor herhaling vatbaar ) en quality time met vrienden en familie. Ik regel mijn zorg via PGB. ik heb al een gezellig team van hulpverleners, maar we zoeken vers.. lees meer »




