3x Vacatures Thuiszorg gevonden in de buurt van Netterden
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Begeleiding Netterden
Vacatures Hulp bij Administratie Netterden
Vacatures Palliatieve zorg Netterden
Vacatures 24-uurs zorg Netterden
Vacatures Verpleegkundige Netterden
Thuiszorg in de buurt
Vacatures Thuiszorg Etten
Vacatures Thuiszorg Heelweg
Vacatures Thuiszorg Terborg
Vacatures Thuiszorg Megchelen
Vacatures Thuiszorg Breedenbroek
Vacatures Thuiszorg Varsseveld
Vacatures Thuiszorg Silvolde
Vacatures Thuiszorg Ulft
Vacatures Thuiszorg Sinderen
Populaire steden
Vacatures Thuiszorg Rotterdam
Vacatures Thuiszorg Den Haag
Vacatures Thuiszorg Haarlem
Vacatures Thuiszorg Leiden
Vacatures Thuiszorg Almere
Vacatures Thuiszorg Amersfoort
Vacatures Thuiszorg Tilburg
Vacatures Thuiszorg Enschede
Vacatures Thuiszorg Zoetermeer
Vacatures Thuiszorg Nijmegen
Vacatures Thuiszorg Apeldoorn
Vacatures Thuiszorg Eindhoven
Vacatures Thuiszorg Den Bosch
Vacatures Thuiszorg Breda
Vacatures Thuiszorg Arnhem
Vacatures Thuiszorg Maastricht
Vacatures Thuiszorg Utrecht
Vacatures Thuiszorg Groningen
Vacatures Thuiszorg Dordrecht


Chantal
Pannerden | op 19,1 km afstand | 50 jaarBeste hulp, Ik ben Chantal en samen met mijn man Bas hebben wij een gezinshuis in Pannerden. Wij zijn op zoek naar een lieve spontane begeleider niveau 4 ( specifieke doelgroepen of begeleider gehandicaptenzorg/ maatschappelijke zorg ) die enkele uren per week bij ons zou willen werken. Met eventueel een uitbreiding voor een weekend en of vakantie. We hebben in totaal 5 bewoners met een autisme/ lvb in de leeftijd van 18 tot 36 jaar.. lees meer »

Peggy
Zevenaar | op 16,7 km afstand | 21 jaarBen jij die enthousiaste begeleider(ster) die past binnen ons gezin? Die niet bang is om de handen uit de mouwen te steken? Wij zijn op zoek naar een begeleider(ster) voor onze zoon Sam van 21 jaar. Sam is verstandelijk beperkt/autistisch en zeer prikkel gevoelig! Sam wordt vaak hoger ingeschat omdat Sam verbaal erg sterk is. Dit wil dus zeggen dat hij niet altijd begrijpt wat hij zelf zegt. Of wat jij hem vertelt. Dit alles maak.. lees meer »

Gerjanne
Aalten | op 15,3 km afstand | 19 jaarHallo, Wij zijn Frank en Gerjanne en wij zijn op zoek naar begeleiding voor onze lieve, vrolijke 19-jarige dochter met Downsyndroom. Deze begeleiding hebben we wekelijks nodig op zaterdagmiddag en 1x per maand op donderdagmiddag. Daarnaast af en toe extra in overleg, bv. bij een uitstapje in de vakantie. We zoeken een begeleid(st)er die rustig en betrouwbaar is, humor heeft, graag buiten in beweging is en positief in het leven staat.. lees meer »