4x Vacatures Thuiszorg gevonden in de buurt van Luttelgeest
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Begeleiding Luttelgeest
Vacatures Hulp bij Administratie Luttelgeest
Vacatures Palliatieve zorg Luttelgeest
Vacatures 24-uurs zorg Luttelgeest
Vacatures Verpleegkundige Luttelgeest
Thuiszorg in de buurt
Vacatures Thuiszorg Ens
Vacatures Thuiszorg Emmeloord
Vacatures Thuiszorg Espel
Vacatures Thuiszorg Nagele
Vacatures Thuiszorg Marknesse
Vacatures Thuiszorg Rutten
Vacatures Thuiszorg Creil
Vacatures Thuiszorg Tollebeek
Vacatures Thuiszorg Bant
Populaire steden
Vacatures Thuiszorg Rotterdam
Vacatures Thuiszorg Den Haag
Vacatures Thuiszorg Haarlem
Vacatures Thuiszorg Leiden
Vacatures Thuiszorg Almere
Vacatures Thuiszorg Amersfoort
Vacatures Thuiszorg Tilburg
Vacatures Thuiszorg Enschede
Vacatures Thuiszorg Zoetermeer
Vacatures Thuiszorg Nijmegen
Vacatures Thuiszorg Apeldoorn
Vacatures Thuiszorg Eindhoven
Vacatures Thuiszorg Den Bosch
Vacatures Thuiszorg Breda
Vacatures Thuiszorg Arnhem
Vacatures Thuiszorg Maastricht
Vacatures Thuiszorg Utrecht
Vacatures Thuiszorg Groningen
Vacatures Thuiszorg Dordrecht

M
Lemmer | op 15,2 km afstand | 22 jaarBeste hulp, Ik ben M en ik ben op zoek naar begeleiding. Deze hulp zoek ik voor een familielid of partner. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op al deze dagen: We zoeken flexibe begeleiders die van autorijden houden en met de familie llid activiteiten buitenhuis kan ondernemen - Maandag de hele dag. - Dinsdag de hele dag. - Woensdag de hele dag. - Donderdag de hele dag. vrijdag en zaterdag en zondag De uurtarieven.. lees meer »
Jaap
emmeloord | op 7,5 km afstand | 65 jaarik ben Jaap, ik ben 65 jaar, ik heb MS en woon zelfstandig met 24 uurs hulp thuis in Emmeloord. Ik ben op zoek naar iemand die mij en/of wisselligging kan geven om 5 uur in de ochtend, dit duurt gemiddeld 30 minuten. Of iemand die naast mijn vaste verzorgende extra kan helpen van 9 tot half 12 met ADL, dus wassen, aankleden, tanden poetsen, ontbijten ed. Of iemand die van 9 tot 17:00 uur mij kan helpen met ADL en daarnaast van all.. lees meer »
Franciska
Wolvega | op 18,6 km afstand | 13 jaarHoi! Ik ben Franciska en ik zoek in de buurt van 8471 ZB een leuke en betrouwbare oppas/begeleider voor onze dochter van 13. Ze is een vrolijke puber die altijd zin heeft om samen iets te doen: spelletjes spelen, knutselen of gewoon lekker naar buiten. We zoeken iemand die af en toe kan bijspringen op: - Woensdagmiddag - Vrijdagavond - Zaterdagavond Niet geheel onbelangrijk, ons gezin bestaat uit vader, moeder, nog 'n t.. lees meer »
Eline
Urk | op 17,6 km afstand | 7 jaarHoi ik ben Eline en ik ben in de buurt van postcode 8322 Urk op zoek naar betrouwbare begeleiding , pgb/er die het leuk vind om leuke activiteiten met mijn zoontje van 7 jaar te ondernemen. Zoals naar kinderboerderij gaan , zwemmen, speeltuin, of misschien opvang/ activiteiten bij u thuis .Het gaat voor nu om de zaterdag 1 of 2 x per maand . Om ons als gezin af en toe te ontlasten. Je komt in een team met nog 2 hulpverleners en kan on.. lees meer »




