4x Vacatures Oppas gevonden in de buurt van Leveroy
Type Hulp
- Oppas
- Gastouder
- Kinderdagverblijf
- Naschoolse opvang
- Nanny
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Kinderopvang
Vacatures Naschoolse opvang Leveroy
Vacatures Kinderdagverblijf Leveroy
Vacatures Nanny Leveroy
Oppas in de buurt
Vacatures Oppas Nederweert
Vacatures Oppas Ospel
Vacatures Oppas Venlo
Vacatures Oppas Maasbree
Vacatures Oppas Broekhuizenvorst
Vacatures Oppas Castenray
Vacatures Oppas Baarlo
Vacatures Oppas Middelaar
Vacatures Oppas Griendtsveen
Populaire steden
Vacatures Oppas Rotterdam
Vacatures Oppas Den Haag
Vacatures Oppas Haarlem
Vacatures Oppas Leiden
Vacatures Oppas Almere
Vacatures Oppas Amersfoort
Vacatures Oppas Tilburg
Vacatures Oppas Enschede
Vacatures Oppas Zoetermeer
Vacatures Oppas Nijmegen
Vacatures Oppas Apeldoorn
Vacatures Oppas Eindhoven
Vacatures Oppas Den Bosch
Vacatures Oppas Breda
Vacatures Oppas Arnhem
Vacatures Oppas Maastricht
Vacatures Oppas Utrecht
Vacatures Oppas Groningen
Vacatures Oppas Dordrecht


Reinier
Someren | op 17,4 km afstand | 7 jaarHoi ik ben Reinier en ik ben in de buurt van postcode 5711LN op zoek naar naschoolse opvang en een oppas. Deze hulp zoek ik voor mijn kind. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op al deze dagen: - Woensdagmiddag en avond. - Donderdagmiddag en avond. Uurtarieven zijn in overleg Neem contact met me op en hopelijk kun je bij me aan de slag!.. lees meer »

L.
Beegden | op 8,3 km afstand | 8 jaarHallo allemaal, Wij zijn op zoek naar een lieve, zorgzame oppas die het ook ziet zitten om met momenten te overnachten bij ons thuis. Onze zoon heeft autisme, een verstandelijke beperking en kan niet praten maar zeker op andere manieren duidelijk maken wat hij wel of niet wil. Hij heeft de nabijheid van de ander nodig. Wat wij belangrijk vinden is dat je een vertrouwensband gaat opbouwen met onze zoon, zijn unieke persoonlij.. lees meer »

Aileen
Roermond | op 13,3 km afstand | 4 jaarBen jij onze nieuwe PGB-ondersteuner? Door ziekte binnen ons PGB-team zijn wij op zoek naar een lieve, betrokken en stabiele ondersteuner voor onze zoon E (4 jaar). E is een vrolijke jongen met een disharmonisch profiel en een zintuiglijke hyperreactiviteitsstoornis. Hij gaat momenteel niet naar een dagbesteding en is daarom hele dagen thuis. Om hem de structuur, rust en aandacht te bieden die hij nodig heeft, zoeken wij structure.. lees meer »

Fedda
Roermond | op 12,3 km afstand | 8 jaarHoihoi, Voor onze zoon EVB(+), ASS en die niet kan praten, zijn we op zoek naar een lieve maar zeker ook daadkrachtige begeleider die samen met mij en mijn zoon op korte termijn mee kan gaan op vakantie naar het prachtige Marokko om aldaar zorg te dragen voor de begeleiding naast natuurlijk ook het mee vieren van een fijne vakantie samen! De vliegreis is zeker ook uitdagend voor mijn zoon te noemen wegens de vele prikkels en ook dan .. lees meer »