3x Vacatures Oppas gevonden in de buurt van De Zilk
Type Hulp
- Oppas
- Gastouder
- Kinderdagverblijf
- Naschoolse opvang
- Nanny
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Kinderopvang
Vacatures Naschoolse opvang De Zilk
Vacatures Kinderdagverblijf De Zilk
Vacatures Nanny De Zilk
Oppas in de buurt
Vacatures Oppas Leiden
Vacatures Oppas Alphen aan Den Rijn
Vacatures Oppas Driebruggen
Vacatures Oppas Hazerswoude-Dorp
Vacatures Oppas Roelofarendsveen
Vacatures Oppas Rijpwetering
Vacatures Oppas Zoeterwoude
Vacatures Oppas Lisse
Vacatures Oppas Zwammerdam
Populaire steden
Vacatures Oppas Rotterdam
Vacatures Oppas Den Haag
Vacatures Oppas Haarlem
Vacatures Oppas Leiden
Vacatures Oppas Almere
Vacatures Oppas Amersfoort
Vacatures Oppas Tilburg
Vacatures Oppas Enschede
Vacatures Oppas Zoetermeer
Vacatures Oppas Nijmegen
Vacatures Oppas Apeldoorn
Vacatures Oppas Eindhoven
Vacatures Oppas Den Bosch
Vacatures Oppas Breda
Vacatures Oppas Arnhem
Vacatures Oppas Maastricht
Vacatures Oppas Utrecht
Vacatures Oppas Groningen
Vacatures Oppas Dordrecht

Andrea
Haarlem | op 13,2 km afstand | 14 jaarHallo! Wij zoeken een rustige, lieve en stevige 'oppas'/begeleider voor onze puber (met autisme/MCDD) van 14 en bijna-puber van 12. Voor iedere dinsdagmiddag (eventueel maandag of donderdag kan ook) uit school (ongeveer 14.30 uur) tot etenstijd (ongeveer 18.00 uur). Wij werken dan buiten de deur, heel af en toe op zolder. Wij zoeken iemand die ook 1x per 4 weken een dag of avond (vaak een uur of 6) in het weekend beschikbaar is. Met ken.. lees meer »
Esther
Santpoort-Noord | op 16,2 km afstand | 11 jaarPGB-OPPAS GEZOCHT Voor Lotte, een vrolijk meisje van 11 jaar met het Prader-Willi syndroom Locaties & tijden • Maandagmiddag in Heemstede (bij haar vader) • Woensdagmiddag in Santpoort-Noord (bij haar moeder) ️ Ook aanmelden voor één middag is mogelijk! Extra momenten • Avonden • Zaterdagen • Zondagen (Ad-hoc beschikbaarheid welkom!) Oppas via PGB-budget Ze zit op De Schelp school in Haarlem Ervaring met PGB of zor.. lees meer »
Sanne
Velserbroek | op 17 km afstand | 6 jaarBeste hulp, Ik ben Sanne en ik ben in de buurt van Velserbroek (postcode 1991DA) op zoek naar een gastouder, naschoolse opvang of een oppas die eventueel ervaring heeft met kinderen met autisme. Deze hulp zoek ik voor mijn kind, voor elke dinsdagmiddag van 14.00-17.00 uur ongeveer. Voor ons is stabiliteit en een vertrouwd gezicht belangrijk. Liefst is de opvanglocatie buiten ons eigen huis. Uurtarieven zijn in overleg. Hopeli.. lees meer »




