3x Vacatures Logeerhuis gevonden in de buurt van Voorthuizen
Type Hulp
- Zorgboerderij
- Dagbesteding
- Logeerhuis
- Begeleid wonen
- Aangepaste vakanties
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Dagbesteding-wonen
Vacatures Zorgboerderij Voorthuizen
Vacatures Aangepaste vakanties Voorthuizen
Vacatures Dagbesteding Voorthuizen
Logeerhuis in de buurt
Vacatures Logeerhuis Barneveld
Vacatures Logeerhuis De Glind
Vacatures Logeerhuis Garderen
Vacatures Logeerhuis Terschuur
Vacatures Logeerhuis Achterveld
Vacatures Logeerhuis Zwartebroek
Vacatures Logeerhuis Stroe
Vacatures Logeerhuis Apeldoorn
Vacatures Logeerhuis Ede
Populaire steden
Vacatures Logeerhuis Rotterdam
Vacatures Logeerhuis Den Haag
Vacatures Logeerhuis Haarlem
Vacatures Logeerhuis Leiden
Vacatures Logeerhuis Almere
Vacatures Logeerhuis Amersfoort
Vacatures Logeerhuis Tilburg
Vacatures Logeerhuis Enschede
Vacatures Logeerhuis Zoetermeer
Vacatures Logeerhuis Nijmegen
Vacatures Logeerhuis Apeldoorn
Vacatures Logeerhuis Eindhoven
Vacatures Logeerhuis Den Bosch
Vacatures Logeerhuis Breda
Vacatures Logeerhuis Arnhem
Vacatures Logeerhuis Maastricht
Vacatures Logeerhuis Utrecht
Vacatures Logeerhuis Groningen
Vacatures Logeerhuis Dordrecht


Nadia
Ermelo | op 14,7 km afstand | 29 jaarHoi allemaal! Ik ben Nadia en ben 26 jaar. Ik ben een vrolijke, spontane en een sociale meid. Ik ben op zoek naar een gezinshuis voor volwassenen die rolstoel toegankelijk is. Ik ben al op zoek gegaan naar een gezinshuis voor volwassenen die rolstoel toegankelijk is, maar of ze hadden geen plek. Of het was niet rolstoel toegankelijk of er was een wachtlijst voor. Dus ik dacht ik probeer een rolstoel toegankelijk gezinshuis voor volwa.. lees meer »

Linda
Woudenberg | op 17 km afstand | 16 jaarHallo allemaal! Mijn naam is Linda en ik ben op zoek naar logeeropvang voor mijn dochter Yara. Voor onze lieve dochter Yara zoeken wij een logeeropvang voor 1 weekend per maand. Yara is een lieve meid van 16 jaar met autisme en LVB. Haar sociaal emotionele leeftijd ligt vrij laag 18-36 mnd, maar cognitief zit ze op een IQ rond de 80. Dit disharmonische profiel maakt dat Yara vaak jonger reageert op situaties dan je in eerste insta.. lees meer »

Slimane
Ede | op 16,5 km afstand | 15 jaarBeste hulp, Ik ben Slimane en ik ben op zoek naar 24-uurs zorg, begeleiding, aangepaste vakanties, dagbesteding en logeerhuis. Nu ben ik op zoek naar logeeropvang voor mijn twee zoons met beperking. Dagen en tijden zijn in overleg. Uurtarieven zijn in overleg. Hopelijk krijg ik een berichtje van je, zodat we aan de slag kunnen! .. lees meer »