3x Vacatures Koken gevonden in de buurt van Laren
Type Hulp
- Huishoudelijke hulp
- Koken
- Boodschappen hulp
- Strijken/wassen
- Hovenier
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Huishoudelijk
Vacatures Boodschappen hulp Laren
Vacatures Strijken/wassen Laren
Vacatures Hovenier Laren
Koken in de buurt
Vacatures Koken Epse
Vacatures Koken Harfsen
Vacatures Koken Lochem
Vacatures Koken Almen
Vacatures Koken Gorssel
Vacatures Koken Eefde
Vacatures Koken Geesteren
Vacatures Koken Wehl
Vacatures Koken Heelweg
Populaire steden
Vacatures Koken Rotterdam
Vacatures Koken Den Haag
Vacatures Koken Haarlem
Vacatures Koken Leiden
Vacatures Koken Almere
Vacatures Koken Amersfoort
Vacatures Koken Tilburg
Vacatures Koken Enschede
Vacatures Koken Zoetermeer
Vacatures Koken Nijmegen
Vacatures Koken Apeldoorn
Vacatures Koken Eindhoven
Vacatures Koken Den Bosch
Vacatures Koken Breda
Vacatures Koken Arnhem
Vacatures Koken Maastricht
Vacatures Koken Utrecht
Vacatures Koken Groningen
Vacatures Koken Dordrecht

Esther
Bussum | op 4,7 km afstand | 38 jaarBeste hulp, Ik ben Esther 38 jaar en ik ben in de buurt van postcode 1404KH op zoek naar iemand die kan helpen met de boodschappen, iemand die mijn planten verzorgen kan op balkon, iemand die kan helpen met de huishouding, iemand die kan helpen met koken en iemand die kan helpen met strijken/wassen. Zorg spullen opbergen in de voorraadkast en de kattenbakken verschonen. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: .. lees meer »
Jim
Amsterdam | op 19,3 km afstand | 78 jaarMijn naam is Jim en ik ben in de buurt van postcode 1102DR op zoek naar verpleegkundige, verzorgende, iemand die kan helpen met de boodschappen, iemand die kan helpen met de huishouding, iemand die kan helpen met koken en iemand die kan helpen met strijken/wassen. Deze hulp zoek ik voor een familielid of partner. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op al deze dagen: elke dag Ochtend 9-12 Middag 14-16 Avond 18-20 Avond 22-23 of 22... lees meer »
Karin
Baarn | op 7,7 km afstand | 55 jaarNIEUWE ZORGVERLENERS GEZOCHT IVM VERHUIZING NAAR BAARN! Omdat ik net verhuisd ben naar Baarn is de reistijd voor sommige zorgverleners met OV daardoor te lang geworden en ben ik op zoek naar nieuwe zorgverleners. Het gaat steeds om ADL in combinatie met maaltijden opwarmen, diploma’s zijn niet noodzakelijk (werken op aanwijzing). Mogelijk komen er nog meer diensten vrij, maar in elk geval: -ma-ochtend/middag in combinatie met .. lees meer »




