4x Vacatures Koken gevonden in de buurt van Hilversum
Type Hulp
- Huishoudelijke hulp
- Koken
- Boodschappen hulp
- Strijken/wassen
- Hovenier
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Huishoudelijk
Vacatures Boodschappen hulp Hilversum
Vacatures Strijken/wassen Hilversum
Vacatures Hovenier Hilversum
Koken in de buurt
Vacatures Koken Naarden
Vacatures Koken Baarn
Vacatures Koken Muiderberg
Vacatures Koken Muiden
Vacatures Koken Blaricum
Vacatures Koken Lage Vuursche
Vacatures Koken Ankeveen
Vacatures Koken Eemdijk
Vacatures Koken Weesp
Populaire steden
Vacatures Koken Rotterdam
Vacatures Koken Den Haag
Vacatures Koken Haarlem
Vacatures Koken Leiden
Vacatures Koken Almere
Vacatures Koken Amersfoort
Vacatures Koken Tilburg
Vacatures Koken Enschede
Vacatures Koken Zoetermeer
Vacatures Koken Nijmegen
Vacatures Koken Apeldoorn
Vacatures Koken Eindhoven
Vacatures Koken Den Bosch
Vacatures Koken Breda
Vacatures Koken Arnhem
Vacatures Koken Maastricht
Vacatures Koken Utrecht
Vacatures Koken Groningen
Vacatures Koken Dordrecht

Mariam
Huizen | op 9,5 km afstand | 80 jaarHoi ik ben Mariam en ik ben in de buurt van postcode 1271XW op zoek naar iemand die kan helpen met de huishouding, iemand die kan helpen met koken en iemand die kan helpen met strijken/wassen. Deze hulp zoek ik voor een familielid of partner. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Donderdagmiddag. Uurtarieven zijn in overleg Neem contact met me op en hopelijk kun je bij me aan de slag!.. lees meer »
Esther
Bussum | op 5,3 km afstand | 38 jaarBeste hulp, Ik ben Esther 38 jaar en ik ben in de buurt van postcode 1404KH op zoek naar iemand die kan helpen met de boodschappen, iemand die mijn planten verzorgen kan op balkon, iemand die kan helpen met de huishouding, iemand die kan helpen met koken en iemand die kan helpen met strijken/wassen. Zorg spullen opbergen in de voorraadkast en de kattenbakken verschonen. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: .. lees meer »
Jim
Amsterdam | op 17,3 km afstand | 78 jaarHeb je ervaring met mensen die ALS hebben ? En niet meer kunnen bewegen en praten communicatie gebeurd csi letter kaart en gesloten vragen Ze eet nog wel met de mond ontbijt lunch en diner Ze heeft sinds kort een maagsonde met een pomp en zal gedeeltelijk daarmee initieel eiwit rijke voeding en water toegediend krijgen vervolgens als ze niet meer kan eten dan ook reguliere sonde voeding via de pomp moeten krijgen. Dus die ervaring i.. lees meer »
Karin
Baarn | op 9,4 km afstand | 55 jaarNIEUWE ZORGVERLENERS GEZOCHT IVM VERHUIZING NAAR BAARN! Omdat ik net verhuisd ben naar Baarn is de reistijd voor sommige zorgverleners met OV daardoor te lang geworden en ben ik op zoek naar nieuwe zorgverleners. Het gaat steeds om ADL in combinatie met maaltijden opwarmen, diploma’s zijn niet noodzakelijk (werken op aanwijzing). Mogelijk komen er nog meer diensten vrij, maar in elk geval: -ma-ochtend/middag in combinatie met .. lees meer »




