Vacatures Koken Hernen
De Nationale Hulpgids is de grootste Vacature website in de Hulp en Zorgsector van Nederland en heeft meerdere advertenties in de categorie "Koken vacature" voor jou in Hernen. Je kunt zelf op elke Koken vacature reageren of zelf een gratis advertentie plaatsen. Door op onze Vacatures te reageren of een gratis advertentie te plaatsen krijg je snel Werk. Aanmelden bij de Nationale Hulpgids is gratis!
Hieronder staat een overzicht van alle Vacatures in de categorie Koken in Hernen. Klik op een Koken vacature en neem contact op, zodat je snel en eenvoudig de juiste Vacatures vindt in Hernen.
5 Vacatures in de categorie Koken Hernen gevonden

Juliana in Hernen | 33 jaar
Koken vacature: Hallo allemaal!
Mijn naam is Juliana, ik ben 33 jaar oud en ik ben op zoek naar iemand die mij kan helpen met praktische ondersteuning. Boodschappen doen, samen het eten voorbereiden, kinderen brengen en ophalen van school/opvang. In de ochtend kinderen wassen, aankleden en ontbijt klaarmaken. In de middag eventueel lunch, samen eten en activiteit ondernemen. Ik heb een ziekte aan m'n bloedvaten en chronische bloedarmoede, en ik ben... Lees meer »

Nina in Hernen | 39 jaar
Koken vacature: Beste hulp/zorgverlener en of kok,
Ik ben Nina en ik ben op zoek naar een collega/invalkracht op korte termijn.
Er zijn een aantal uren beschikbaar gekomen, zowel voor de ADM/BG als voor het koken.
Wij zoeken iemand die ervaring heeft met administratie/begeleiding en/of koken.
Wat houd het in: o.a agenda bijhouden, communicatie deels overnemen, e-mails typen, zorgplan schrijven en onderhouden etc.
Het is een prĂ© als je admi... Lees meer »

Bart in Hernen | 36 jaar
Koken vacature: Ik ben een gezellige, levenslustige jongen van 34 jaar uit Lent. In juli 2007 ben ik gestart met een PGB. Ik woon zo zelfstandig mogelijk in een eigen woning met tuin in Lent. Hier woon ik samen met mijn twee katten. In mijn vrije tijd ben ik graag bezig met internet en films. Ik heb een passie voor vissen, in mijn woonkamer staat een aquarium waar ik graag naar kijk.
Ik heb een groot team aan verzorgers om mijn leven in te kunnen de... Lees meer »

Aaron in Hernen | 29 jaar
Koken vacature: Hallo aardige mensen ik ben Aaron.
Zoek hulp bij het zelfstandig wonen.
Sociaal isolement, huishouden, administratie etc. en gewoon een positief gesprek
Ik ben Aaron.
Een persoon met asperger syndroom.
En door me asperger syndroom leef ik veel in sociaal isolement.
Zie ik weinig mensen en kom ik weinig buiten.
Ik heb een indicatie gekregen om hulp te vinden.
Bij het uit me sociale isolement komen.
Er voor te zorgen dat ... Lees meer »

D in Hernen | 7 jaar
Koken vacature: Hallo allemaal!
Ik ben op zoek naar hulp. Begeleider/verzorging voor een gehandicapt meisje een peuter.
Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen, wisselend:
Waarschijnlijk 0 urencontract in het begin of anders alles is bespreekbaar, en kan eventueel in de toekomst omgezet worden. Regio Groesbeek.
- Uurtarieven zijn in overleg.
Per direct. Kan intern opgeleid worden, en oppas of huishoudelijke hulp kan ook reager... Lees meer »