3x Vacatures Koken gevonden in de buurt van Hendrik-Ido-Ambacht
Type Hulp
- Huishoudelijke hulp
- Koken
- Boodschappen hulp
- Strijken/wassen
- Hovenier
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Huishoudelijk
Vacatures Boodschappen hulp Hendrik-Ido-Ambacht
Vacatures Strijken/wassen Hendrik-Ido-Ambacht
Vacatures Hovenier Hendrik-Ido-Ambacht
Koken in de buurt
Vacatures Koken Gouda
Vacatures Koken Moerkapelle
Vacatures Koken Dalem
Vacatures Koken Arkel
Vacatures Koken Nieuwerkerk aan Den IJssel
Vacatures Koken Oosterwijk
Vacatures Koken Hoornaar
Vacatures Koken Hardinxveld-Giessendam
Vacatures Koken Sleeuwijk
Populaire steden
Vacatures Koken Rotterdam
Vacatures Koken Den Haag
Vacatures Koken Haarlem
Vacatures Koken Leiden
Vacatures Koken Almere
Vacatures Koken Amersfoort
Vacatures Koken Tilburg
Vacatures Koken Enschede
Vacatures Koken Zoetermeer
Vacatures Koken Nijmegen
Vacatures Koken Apeldoorn
Vacatures Koken Eindhoven
Vacatures Koken Den Bosch
Vacatures Koken Breda
Vacatures Koken Arnhem
Vacatures Koken Maastricht
Vacatures Koken Utrecht
Vacatures Koken Groningen
Vacatures Koken Dordrecht


Rick
Westmaas | op 13 km afstand | 44 jaarHallo allemaal! Mijn naam is Annemieke en ik ben in de buurt van postcode 3273AE op zoek naar hulp. Deze hulp zoek ik voor mijn zoon van 44 op Voor donderdag van 17.00 uur tot 19.00 uur en om de zondag van 17.00 tot 19.00 uur en inval op andere dagen woensdag oa van 15 00 uur tot 19 00 uur half begeleiding en half huishoudelijk. op die dag Uurtarieven is 22.00 in loondienst en kerstfeestdagentoeslag Hopelijk krijg ik een b.. lees meer »

Roepiskoemar
Rotterdam | op 12,7 km afstand | 64 jaarBeste hulp, Ik ben Roepiskoemar en ik ben in de buurt van postcode 3067nw op zoek naar iemand die kan helpen met de boodschappen, iemand die kan helpen met de huishouding, iemand die kan helpen met koken en iemand die kan helpen met strijken/wassen. Deze hulp zoek ik voor een familielid of partner. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Maandagochtend en middag. - Dinsdagochtend en middag. - Woensdagocht.. lees meer »

Annemieke
Westmaas | op 13 km afstand | 44 jaarBeste hulp, Ik ben Annemieke en ik ben in de buurt van postcode 3273AE op zoek naar iemand die kan koken en samen met mijn zoon kan de maaltijd kan gebruiken , stukje sociaal contact en een aantal kleine huishoudelijke verrichtingen indien nodig kan doen . Deze hulp zoek ik voor mijn zoon van 44 die lichamelijk ( kan maar 1 hand gebruiken ) en verstandelijk beperkt is maar zelfstandig woont onder mijn hulp en die van meerdere pgbe.. lees meer »