3x Vacatures Kinderopvang gevonden in de buurt van Nieuw-Weerdinge
Type Hulp
- Oppas
- Gastouder
- Kinderdagverblijf
- Naschoolse opvang
- Nanny
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Kinderopvang
Vacatures Gastouder Nieuw-Weerdinge
Vacatures Naschoolse opvang Nieuw-Weerdinge
Vacatures Kinderdagverblijf Nieuw-Weerdinge
Vacatures Nanny Nieuw-Weerdinge
Kinderopvang in de buurt
Vacatures Kinderopvang Nieuw-Schoonebeek
Vacatures Kinderopvang Emmer-compascuum
Vacatures Kinderopvang Zandpol
Vacatures Kinderopvang Schoonebeek
Vacatures Kinderopvang Roswinkel
Vacatures Kinderopvang Weiteveen
Vacatures Kinderopvang Barger-Compascuum
Vacatures Kinderopvang Erica
Vacatures Kinderopvang Zwartemeer
Populaire steden
Vacatures Kinderopvang Rotterdam
Vacatures Kinderopvang Den Haag
Vacatures Kinderopvang Haarlem
Vacatures Kinderopvang Leiden
Vacatures Kinderopvang Almere
Vacatures Kinderopvang Amersfoort
Vacatures Kinderopvang Tilburg
Vacatures Kinderopvang Enschede
Vacatures Kinderopvang Zoetermeer
Vacatures Kinderopvang Nijmegen
Vacatures Kinderopvang Apeldoorn
Vacatures Kinderopvang Eindhoven
Vacatures Kinderopvang Den Bosch
Vacatures Kinderopvang Breda
Vacatures Kinderopvang Arnhem
Vacatures Kinderopvang Maastricht
Vacatures Kinderopvang Utrecht
Vacatures Kinderopvang Groningen
Vacatures Kinderopvang Dordrecht


Jarno
Zwartemeer | op 15,7 km afstand | 0 jaarBeste hulp, Voor onze dochter (7 maanden) zoeken wij een warme, rustige en veilige opvangplek met medische ondersteuning, bij voorkeur in een huiselijke setting. thuiszorg is ook een optie! Lieke is prematuur geboren en heeft een aangeboren aandoening (lymfatische malformatie). Ze krijgt Neocate via een neus-maagsonde (deels ook via fles), gebruikt sirolimus en heeft een koemelkallergie. Ze is prikkelgevoelig en hecht sterk aan v.. lees meer »

Suzanne
Borger | op 14,7 km afstand | 13 jaarHallo allemaal! Dit is Hugo! Hugo noem ik altijd een lieve sociale autist. Hugo is geboren met een chromosoom6 duplicatie. Hierdoor een ontwikkelingsachterstand geboren met 1 nier en epilepsie (epilepsie goed onder controle ) ik zeg altijd Hugo heeft van alles een beetje extra . Hugo woont de ene week in Borger de andere week in Assen bij zijn vader. Hugo zit op G voetbal in Assen en G dansen in Assen. We zijn zoekende .. lees meer »

Madelon
Erica | op 16,3 km afstand | 38 jaarHallo, mijn naam is Madelon en ik ben op zoek naar een gastouder, oppas, logeerhuis. Deze hulp zoek ik voor mijn 38-jarige dochter met een verstandelijke beperking. Deze hulp heb ik regelmatig nodig (als logeerweekend om de 3 of 4 weken) op 1 van deze dagen of het gehele weekend (2x etmaal): - Vrijdagavond/-nacht. - Zaterdag de hele dag - Zondag tot einde van de middag/begin van de avond De tarieven zijn in overleg, maar n.. lees meer »