4x Vacatures Huishoudelijk gevonden in de buurt van Galder
Type Hulp
- Huishoudelijke hulp
- Koken
- Boodschappen hulp
- Strijken/wassen
- Hovenier
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Huishoudelijk
Vacatures Koken Galder
Vacatures Boodschappen hulp Galder
Vacatures Strijken/wassen Galder
Vacatures Hovenier Galder
Huishoudelijk in de buurt
Vacatures Huishoudelijk Breda
Vacatures Huishoudelijk Roosendaal
Vacatures Huishoudelijk Bergen op Zoom
Vacatures Huishoudelijk Noordhoek
Vacatures Huishoudelijk Ulvenhout
Vacatures Huishoudelijk Ossendrecht
Vacatures Huishoudelijk Bosschenhoofd
Vacatures Huishoudelijk Zevenbergschen Hoek
Vacatures Huishoudelijk Etten-Leur
Populaire steden
Vacatures Huishoudelijk Rotterdam
Vacatures Huishoudelijk Den Haag
Vacatures Huishoudelijk Haarlem
Vacatures Huishoudelijk Leiden
Vacatures Huishoudelijk Almere
Vacatures Huishoudelijk Amersfoort
Vacatures Huishoudelijk Tilburg
Vacatures Huishoudelijk Enschede
Vacatures Huishoudelijk Zoetermeer
Vacatures Huishoudelijk Nijmegen
Vacatures Huishoudelijk Apeldoorn
Vacatures Huishoudelijk Eindhoven
Vacatures Huishoudelijk Den Bosch
Vacatures Huishoudelijk Breda
Vacatures Huishoudelijk Arnhem
Vacatures Huishoudelijk Maastricht
Vacatures Huishoudelijk Utrecht
Vacatures Huishoudelijk Groningen
Vacatures Huishoudelijk Dordrecht


Adam
Terheijden | op 14,7 km afstand | 69 jaarHoi ik ben Adam (69 jaar) en ik ben in de buurt van postcode 4844rc op zoek naar iemand die kan helpen met de huishouding. dit omdat mijn vrouw minder valide is en ikzelf geopereerd moet worden en dus minder kan op dat moment . De hulp kan ook verlengd worden voor een langere termijn. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Maandagmiddag. Uurtarieven zijn in overleg Neem contact met me op en hopelijk kun j.. lees meer »

Gerda
Etten-Leur | op 12 km afstand | 53 jaarBeste hulp, Ik ben Gerda (53 jaar) en ik ben in de buurt van postcode 4871DM op zoek naar iemand die kan helpen met de huishouding. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Maandagochtend en middag. - Dinsdagmiddag. - Woensdagochtend en middag. - Donderdagochtend en middag. - Vrijdagochtend en middag. - Zaterdagochtend en middag. - Zondagochtend en middag. Uurtarieven zijn in overleg. Hopeli.. lees meer »

Elise
Breda | op 8,7 km afstand | 70 jaarHoi, ik ben Elise (70jaar) en ik ben op zoek naar een extra hulp, liefst man , alle extra huish taken en ondersteuning zoals buitenshuis mee naar arts etc. alle taken binnenshuis etc die niet worden uitgevoerd door de wmo huishoudelijke ondersteuning. ook alle voorkomende aanvullende taken die buiten de wmo huishouden vallen. rolstoelgebonden ,geleidehond van KNGF. ik zoek een rustige empatische man is en bij wie ik me op mijn g.. lees meer »

Annemarie
Oosterhout | op 16 km afstand | 56 jaarIk ben Annemarie (56 jaar) en ik heb een spierziekte (SMA-type 2b), waardoor ik o.a. in een elektrische rolstoel zit. Ik woon samen met mijn hondje Pip, in een appartement in de binnenstad van Oosterhout. Ik heb een eigen coachingsbedrijf Leef op Veren. Ik zoek ivm veranderingen/vakanties in mijn huidige team (door oa ziekte en het gaan volgen van een fulltime opleiding): Zorgverleenster DAGDIENSTEN (van 10 u tot 22/23 u) 12 uur.. lees meer »