3x Vacatures Dagbesteding & Wonen gevonden in de buurt van IJzendoorn
Type Hulp
- Zorgboerderij
- Dagbesteding
- Logeerhuis
- Begeleid wonen
- Aangepaste vakanties
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Dagbesteding-wonen
Vacatures Zorgboerderij IJzendoorn
Vacatures Logeerhuis IJzendoorn
Vacatures Aangepaste vakanties IJzendoorn
Vacatures Dagbesteding IJzendoorn
Dagbesteding & Wonen in de buurt
Vacatures Dagbesteding & Wonen Opheusden
Vacatures Dagbesteding & Wonen Echteld
Vacatures Dagbesteding & Wonen Dodewaard
Vacatures Dagbesteding & Wonen Kesteren
Vacatures Dagbesteding & Wonen Nijmegen
Vacatures Dagbesteding & Wonen Altforst
Vacatures Dagbesteding & Wonen Boven-Leeuwen
Vacatures Dagbesteding & Wonen Giessen
Vacatures Dagbesteding & Wonen Enspijk
Populaire steden
Vacatures Dagbesteding & Wonen Rotterdam
Vacatures Dagbesteding & Wonen Den Haag
Vacatures Dagbesteding & Wonen Haarlem
Vacatures Dagbesteding & Wonen Leiden
Vacatures Dagbesteding & Wonen Almere
Vacatures Dagbesteding & Wonen Amersfoort
Vacatures Dagbesteding & Wonen Tilburg
Vacatures Dagbesteding & Wonen Enschede
Vacatures Dagbesteding & Wonen Zoetermeer
Vacatures Dagbesteding & Wonen Nijmegen
Vacatures Dagbesteding & Wonen Apeldoorn
Vacatures Dagbesteding & Wonen Eindhoven
Vacatures Dagbesteding & Wonen Den Bosch
Vacatures Dagbesteding & Wonen Breda
Vacatures Dagbesteding & Wonen Arnhem
Vacatures Dagbesteding & Wonen Maastricht
Vacatures Dagbesteding & Wonen Utrecht
Vacatures Dagbesteding & Wonen Groningen
Vacatures Dagbesteding & Wonen Dordrecht

Gerrinda
Ede | op 19,1 km afstand | 10 jaarVoor onze zoon Kyano van 10 jaar oud zijn we op zoek naar een logeerhuis. Kyano heeft het syndroom MED13L. Het liefste is hij de hele dag buiten waardoor onze voorkeur ligt bij een boerderij. Hij vind het leuk om te helpen met de kruiwagen lopen enz. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Zaterdag de hele dag. - Zondagochtend, middag en avond. Uurtarieven zijn in overleg. Ik hoop van je te horen, dus st.. lees meer »
H
Dodewaard | op 8,5 km afstand | 75 jaarHallo allemaal! Mijn naam is H en ik ben in de buurt van postcode 6669cz op zoek naar dagbesteding. Deze hulp zoek ik voor een familielid of partner. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Dinsdagmiddag. -woensdagmorgen - Donderdagmiddag. --vrijdagmorgen Uurtarieven zijn in overleg. Hopelijk krijg ik een berichtje van je, zodat we aan de slag kunnen!.. lees meer »
Somayeh
Doorwerth | op 19,2 km afstand | 72 jaarBeste hulp, Ik zoek een aanvullende hulpverlener voor mijn moeder die in een verpleeghuis in de buurt van postcode 6865CK te Doorwerth woont. Mijn moeder heeft behoefte aan regelmaat in haar dagritme bij persoonlijke verzorging en het bevorderen van beweging op een (rol)stoel. Hoewel de medewerkers van haar verpleeghuis lief zijn en haar helpen, kunnen ze deze regelmaat niet aanbieden vanwege personele wisselingen. Als gevolg hierva.. lees meer »




