4x Vacatures Dagbesteding & Wonen gevonden in de buurt van Garderen
Type Hulp
- Zorgboerderij
- Dagbesteding
- Logeerhuis
- Begeleid wonen
- Aangepaste vakanties
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Dagbesteding-wonen
Vacatures Zorgboerderij Garderen
Vacatures Logeerhuis Garderen
Vacatures Aangepaste vakanties Garderen
Vacatures Dagbesteding Garderen
Dagbesteding & Wonen in de buurt
Vacatures Dagbesteding & Wonen Barneveld
Vacatures Dagbesteding & Wonen Stroe
Vacatures Dagbesteding & Wonen Kootwijkerbroek
Vacatures Dagbesteding & Wonen Achterveld
Vacatures Dagbesteding & Wonen Zwartebroek
Vacatures Dagbesteding & Wonen Voorthuizen
Vacatures Dagbesteding & Wonen Terschuur
Vacatures Dagbesteding & Wonen Apeldoorn
Vacatures Dagbesteding & Wonen Ede
Populaire steden
Vacatures Dagbesteding & Wonen Rotterdam
Vacatures Dagbesteding & Wonen Den Haag
Vacatures Dagbesteding & Wonen Haarlem
Vacatures Dagbesteding & Wonen Leiden
Vacatures Dagbesteding & Wonen Almere
Vacatures Dagbesteding & Wonen Amersfoort
Vacatures Dagbesteding & Wonen Tilburg
Vacatures Dagbesteding & Wonen Enschede
Vacatures Dagbesteding & Wonen Zoetermeer
Vacatures Dagbesteding & Wonen Nijmegen
Vacatures Dagbesteding & Wonen Apeldoorn
Vacatures Dagbesteding & Wonen Eindhoven
Vacatures Dagbesteding & Wonen Den Bosch
Vacatures Dagbesteding & Wonen Breda
Vacatures Dagbesteding & Wonen Arnhem
Vacatures Dagbesteding & Wonen Maastricht
Vacatures Dagbesteding & Wonen Utrecht
Vacatures Dagbesteding & Wonen Groningen
Vacatures Dagbesteding & Wonen Dordrecht


Nadia
Ermelo | op 12,5 km afstand | 29 jaarHoi allemaal! Ik ben Nadia en ben 26 jaar. Ik ben een vrolijke, spontane en een sociale meid. Ik ben op zoek naar een gezinshuis voor volwassenen die rolstoel toegankelijk is. Ik ben al op zoek gegaan naar een gezinshuis voor volwassenen die rolstoel toegankelijk is, maar of ze hadden geen plek. Of het was niet rolstoel toegankelijk of er was een wachtlijst voor. Dus ik dacht ik probeer een rolstoel toegankelijk gezinshuis voor volwa.. lees meer »

Benita
Amersfoort | op 19,9 km afstand | 27 jaarMijn naam is Benita, moeder van Rosanne die autisme en een matig verstandelijke beperking heeft. Zij woont in de buurt van postcode 3825LX. Ik ben op zoek naar dagbesteding/ fijne, creatieve plekken om bezig te kunnen zijn/naar buiten te gaan/ hulp bij praktische huishoudelijke karweitjes. Deze hulp zoek ik voor mijn dochter: zij is weliswaar 27 jaar maar functioneert op kindernivo en woont sinds kort op beschermd wonen. Dagen zijn .. lees meer »

Alex
Lunteren | op 15,8 km afstand | 22 jaarMijn naam is Alex, ik ben 22 jaar oud en ik ben in de buurt van postcode 6741 JP op zoek naar hulp bij begeleid wonen en dagbesteding. Deze hulp heb ik regelmatig nodig op een van de bovenstaande dagen: Uurtarieven zijn in overleg. Ik hoop van je te horen, dus stuur me snel een berichtje!.. lees meer »

Patrice
De Glind | op 19,1 km afstand | 19 jaarHoi, mijn naam is Patrice en ik ben alleenstaande moeder van Deymian. Wij wonen in De Glind en hopen binnenkort te gaan verhuizen naar een ander huis met meer mogelijkheden voor Deymian. Deymian is inmiddels 19 jaar, kalenderleeftijd, en heeft het De Grouchy syndroom. DWZ o.a. verstandelijk beperkt, spraaktaalstoornis, loopbeperking, slappe spieren, weinig weerstand, autistisch, angst/paniekaanvallen en gedragsproblemen, SIS, ADHD, .. lees meer »