5x Vacatures Dagbesteding gevonden in de buurt van Nijega
Type Hulp
- Zorgboerderij
- Dagbesteding
- Logeerhuis
- Begeleid wonen
- Aangepaste vakanties
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Dagbesteding-wonen
Vacatures Zorgboerderij Nijega
Vacatures Logeerhuis Nijega
Vacatures Aangepaste vakanties Nijega
Dagbesteding in de buurt
Vacatures Dagbesteding Boornbergum
Vacatures Dagbesteding De Tike
Vacatures Dagbesteding Drachtstercompagnie
Vacatures Dagbesteding Opeinde
Vacatures Dagbesteding Drachten
Vacatures Dagbesteding Houtigehage
Vacatures Dagbesteding De Veenhoop
Vacatures Dagbesteding De Wilgen
Vacatures Dagbesteding Hoorn
Populaire steden
Vacatures Dagbesteding Rotterdam
Vacatures Dagbesteding Den Haag
Vacatures Dagbesteding Haarlem
Vacatures Dagbesteding Leiden
Vacatures Dagbesteding Almere
Vacatures Dagbesteding Amersfoort
Vacatures Dagbesteding Tilburg
Vacatures Dagbesteding Enschede
Vacatures Dagbesteding Zoetermeer
Vacatures Dagbesteding Nijmegen
Vacatures Dagbesteding Apeldoorn
Vacatures Dagbesteding Eindhoven
Vacatures Dagbesteding Den Bosch
Vacatures Dagbesteding Breda
Vacatures Dagbesteding Arnhem
Vacatures Dagbesteding Maastricht
Vacatures Dagbesteding Utrecht
Vacatures Dagbesteding Groningen
Vacatures Dagbesteding Dordrecht


Arne
Gorredijk | op 15 km afstand | 29 jaarHallo, Mijn naam is Arne, ik ben 29 jaar oud en ik ben op zoek naar een eenvoudige dagbesteding, eerst op woensdag. Ik zoek een (kleinschalig) bedrijf waar ik mee kan helpen bij de werkzaamheden, waardoor ik het gevoel krijg dat ik nuttig ben. Ik werk het beste samen met een begeleider en niet in een groep met andere cliënten. Vandaar dat ik contact zoek met een gewoon bedrijf, die om kan gaan met iemand die veel begeleiding nodig h.. lees meer »

Roelf
Grootegast | op 18,5 km afstand | 12 jaarWie wil ons pgb-team komen versterken? Voor onze lieve dochter zijn we( per juli) op zoek naar een geduldige, enthousiaste en sterke begeleider die ervaring/affiniteit heeft met ernstig meervoudig beperkte kinderen/volwassenen. Iemand die kan afstemmen en meebeweegt met de behoefte van Lauren. Lauren is een lieve, vrolijke en stoere dame van 12 jaar. Zij heeft een ernstige vorm van epilepsie en daardoor een verstandelijke en licham.. lees meer »

Johan
Dokkum | op 19,6 km afstand | 20 jaarHallo allemaal! Mijn naam is Johan, ik ben 20 jaar oud Ben opzoek naar iemand die in overleg op week basis een ochtend ,middag of avond Iets met mij wil ondernemen. Ook ben ik op zoek naar een dagbesteding in een kleine groep. Ik heb verschillende Hobby's en ben graag actief. Bij interesse en of als je vragen hebt over details zie ik graag je bericht tegemoet. Groet Johan. .. lees meer »

Sharona
Augustinusga | op 14,2 km afstand | 28 jaarMijn naam is Sharona en ik ben in de buurt van postcode 9288ab op zoek naar begeleiding, verpleegkundige, iemand die kan helpen met de boodschappen, iemand die kan helpen met de huishouding, iemand die kan helpen met koken en hulp bij begeleid wonen. Deze hulp zoek ik voor een cliënt, kennis, of andere relatie. Dagen en tijden zijn in overleg. De uurtarieven liggen tussen de € 60,- en € 70,- Ik hoop van je te horen, dus stuur m.. lees meer »