4x Vacatures Dagbesteding gevonden in de buurt van Harskamp
Type Hulp
- Zorgboerderij
- Dagbesteding
- Logeerhuis
- Begeleid wonen
- Aangepaste vakanties
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Dagbesteding-wonen
Vacatures Zorgboerderij Harskamp
Vacatures Logeerhuis Harskamp
Vacatures Aangepaste vakanties Harskamp
Dagbesteding in de buurt
Vacatures Dagbesteding Wekerom
Vacatures Dagbesteding Hoenderloo
Vacatures Dagbesteding Lunteren
Vacatures Dagbesteding Bennekom
Vacatures Dagbesteding De Klomp
Vacatures Dagbesteding Otterlo
Vacatures Dagbesteding Ederveen
Vacatures Dagbesteding Apeldoorn
Vacatures Dagbesteding Zwartebroek
Populaire steden
Vacatures Dagbesteding Rotterdam
Vacatures Dagbesteding Den Haag
Vacatures Dagbesteding Haarlem
Vacatures Dagbesteding Leiden
Vacatures Dagbesteding Almere
Vacatures Dagbesteding Amersfoort
Vacatures Dagbesteding Tilburg
Vacatures Dagbesteding Enschede
Vacatures Dagbesteding Zoetermeer
Vacatures Dagbesteding Nijmegen
Vacatures Dagbesteding Apeldoorn
Vacatures Dagbesteding Eindhoven
Vacatures Dagbesteding Den Bosch
Vacatures Dagbesteding Breda
Vacatures Dagbesteding Arnhem
Vacatures Dagbesteding Maastricht
Vacatures Dagbesteding Utrecht
Vacatures Dagbesteding Groningen
Vacatures Dagbesteding Dordrecht


André
Ede | op 11,1 km afstand | 64 jaarHoi, Ik ben André en ik ben in de buurt van postcode 6711EP op zoek naar iemand die met mijn broer Pieter naar de Truckrun wil gaan. Reiskosten worden vergoed á € 0,50 / km (incl. reis naar 6711EP en terug). Uurtarieven zijn in overleg. Deze hulp heb ik nodig op 13 september 2025. Neem voor 8 juli contact met me op en hopelijk kun je bij me aan de slag!.. lees meer »

Alex
Lunteren | op 8,3 km afstand | 22 jaarMijn naam is Alex, ik ben 22 jaar oud en ik ben in de buurt van postcode 6741 JP op zoek naar hulp bij begeleid wonen en dagbesteding. Deze hulp heb ik regelmatig nodig op een van de bovenstaande dagen: Uurtarieven zijn in overleg. Ik hoop van je te horen, dus stuur me snel een berichtje!.. lees meer »

Patrice
De Glind | op 16,8 km afstand | 19 jaarHoi, mijn naam is Patrice en ik ben alleenstaande moeder van Deymian. Wij wonen in De Glind en hopen binnenkort te gaan verhuizen naar een ander huis met meer mogelijkheden voor Deymian. Deymian is inmiddels 19 jaar, kalenderleeftijd, en heeft het De Grouchy syndroom. DWZ o.a. verstandelijk beperkt, spraaktaalstoornis, loopbeperking, slappe spieren, weinig weerstand, autistisch, angst/paniekaanvallen en gedragsproblemen, SIS, ADHD, .. lees meer »

Hicham
Ede | op 13,3 km afstandOp zoek naar professionele én persoonlijke zorg met een vast aanspreekpunt?.. lees meer »