3x Vacatures Dagbesteding gevonden in de buurt van De Zilk
Type Hulp
- Zorgboerderij
- Dagbesteding
- Logeerhuis
- Begeleid wonen
- Aangepaste vakanties
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Dagbesteding-wonen
Vacatures Zorgboerderij De Zilk
Vacatures Logeerhuis De Zilk
Vacatures Aangepaste vakanties De Zilk
Dagbesteding in de buurt
Vacatures Dagbesteding Leiden
Vacatures Dagbesteding Alphen aan Den Rijn
Vacatures Dagbesteding Oud Ade
Vacatures Dagbesteding Waarder
Vacatures Dagbesteding Rijpwetering
Vacatures Dagbesteding Sassenheim
Vacatures Dagbesteding Oude Wetering
Vacatures Dagbesteding Hazerswoude-Dorp
Vacatures Dagbesteding Lisse
Populaire steden
Vacatures Dagbesteding Rotterdam
Vacatures Dagbesteding Den Haag
Vacatures Dagbesteding Haarlem
Vacatures Dagbesteding Leiden
Vacatures Dagbesteding Almere
Vacatures Dagbesteding Amersfoort
Vacatures Dagbesteding Tilburg
Vacatures Dagbesteding Enschede
Vacatures Dagbesteding Zoetermeer
Vacatures Dagbesteding Nijmegen
Vacatures Dagbesteding Apeldoorn
Vacatures Dagbesteding Eindhoven
Vacatures Dagbesteding Den Bosch
Vacatures Dagbesteding Breda
Vacatures Dagbesteding Arnhem
Vacatures Dagbesteding Maastricht
Vacatures Dagbesteding Utrecht
Vacatures Dagbesteding Groningen
Vacatures Dagbesteding Dordrecht


Aart
Alphen aan den Rijn | op 18,4 km afstand | 67 jaarHulpvraag van Aart (voor familie) Beste zorgverleners, Ik ben op zoek per direct naar lieve betrouwbare mensen die mijn lieve vrouw thuis kunnen en willen verzorgen, het gaat om ADL zorg enkele uren in de ochtend en avond mocht u meerdere uren willen werken, dan is een combinatie van dagbesteding, en huishoudelijk werk bespreekbaar !! ervaring mag, maar is niet vereist u wordt goed ingewerkt, en werkt altijd samen met een collega .. lees meer »

Leona
IJmuiden | op 18,4 km afstand | 10 jaarMijn naam is Leona en ik ben op zoek naar naschoolse opvang en begeleiding. Deze hulp zoek ik voor mijn kind. Mijn kind heeft autisme en adhd en ook gedragsproblemen dus ik zoek wel iemand met ervaring die 1 op 1 kan begeleiden en mijn zoon misschien kan helpen om zijn emoties te reguleren. En ook niet bang is voor woedeaanvallen. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op: - maandagmiddag - dinsdagochtend en middag - vrijdagochtend e.. lees meer »

Franka
Lisse | op 6,3 km afstand | 34 jaarGezocht hulp, of assistent, of student (begeleidster, zorghulp, verzorgende) * Voor een jonge volwassen vrouw, met denkniveau ± van 7 jaar. * Ter ondersteuning van haar daginvulling en het begeleid zelfstandig wonen (24/7). • Zodat ze kan: * meedoen in de samenleving, * iets kan betekenen voor de ander. * ze mensen kan helpen. * zoals het doen van, boodschappen, thee-, en post rondelen, koken, bakken, cre.. lees meer »