4x Vacatures Boodschappen hulp gevonden in de buurt van Babberich
Type Hulp
- Huishoudelijke hulp
- Koken
- Boodschappen hulp
- Strijken/wassen
- Hovenier
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Huishoudelijk
Vacatures Koken Babberich
Vacatures Strijken/wassen Babberich
Vacatures Hovenier Babberich
Boodschappen hulp in de buurt
Vacatures Boodschappen hulp Giesbeek
Vacatures Boodschappen hulp Lathum
Vacatures Boodschappen hulp Zevenaar
Vacatures Boodschappen hulp Arnhem
Vacatures Boodschappen hulp Pannerden
Vacatures Boodschappen hulp Aerdt
Vacatures Boodschappen hulp Groessen
Vacatures Boodschappen hulp Stokkum
Vacatures Boodschappen hulp Andelst
Populaire steden
Vacatures Boodschappen hulp Rotterdam
Vacatures Boodschappen hulp Den Haag
Vacatures Boodschappen hulp Haarlem
Vacatures Boodschappen hulp Leiden
Vacatures Boodschappen hulp Almere
Vacatures Boodschappen hulp Amersfoort
Vacatures Boodschappen hulp Tilburg
Vacatures Boodschappen hulp Enschede
Vacatures Boodschappen hulp Zoetermeer
Vacatures Boodschappen hulp Nijmegen
Vacatures Boodschappen hulp Apeldoorn
Vacatures Boodschappen hulp Eindhoven
Vacatures Boodschappen hulp Den Bosch
Vacatures Boodschappen hulp Breda
Vacatures Boodschappen hulp Arnhem
Vacatures Boodschappen hulp Maastricht
Vacatures Boodschappen hulp Utrecht
Vacatures Boodschappen hulp Groningen
Vacatures Boodschappen hulp Dordrecht


Jannie
Nijmegen | op 19,7 km afstand | 75 jaarMijn naam is Jannie, ik ben 75 jaar oud en ik ben in de buurt van postcode 6541RX op zoek naar iemand die kan helpen met de boodschappen, iemand die kan helpen met de huishouding en iemand die kan helpen met strijken/wassen. Reargeren alleen als je een auto in je bezit hebt ivm afspraken. Uitbetaling via PGB 22 euro per uur +benzinekosten. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Maandagochtend. - Dinsdago.. lees meer »

Marian
Doesburg | op 10,9 km afstand | 45 jaarBeste hulpverleners . Ik ben Marian. Ik ben opzoek naar hulpverlener tussen 30 en de 50 jaar . Ik ben 45 jaar en woon in Doesburg. zicht beperking en ( Heb een gehoor Cochlear Inplantaat ) Heb EDS en spierziekte astmatisch . ik maak gebruik van een adl rolstoel en electrische rolstoel. Ik ben opzoek naar hulp zoals , ADL zorg Mantelzorg ondersteuning . Kleine werkzaamheden in huis als dat nodig mocht zijn .helpende hand.. lees meer »

Dick
Arnhem | op 15,8 km afstand | 93 jaarWij zijn in Arnhem en directe omgeving opzoek naar een Zorgverlener voor persoonlijke verzorging (PV), individuele begeleiding (BGIND) en huishoudelijke hulp (HH). De zorgverlening is voor een dame van 93 jaar. Waarbij Dementie is gediagnostiseerd met indicatie 5VV. We zijn daarvoor een Zorgteam aan het samenstellen, waarin al enkele Zorgverleners actief zijn. De doelstelling is dat onze Moeder nog een goed en prettig leven hee.. lees meer »

Bart
| op 17,8 km afstand | 40 jaar(Let op: op dit moment zoek ik met name zorgverleners voor het darmspoelen in de avond op ma-, woe- en vrijdag). Daarbij werk je samen met een andere zorgverlener. Ervaring is niet nodig.) Ik ben een gezellige, levenslustige man van 40 jaar uit Lent. In juli 2007 ben ik gestart met een PGB. Ik woon zo zelfstandig mogelijk in een eigen woning met tuin in Lent. Hier woon ik samen met mijn hondje en katten. Ik werk een aantal dagdelen i.. lees meer »