6x Vacatures Boodschappen hulp gevonden in de buurt van Abcoude
Type Hulp
- Huishoudelijke hulp
- Koken
- Boodschappen hulp
- Strijken/wassen
- Hovenier
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Huishoudelijk
Vacatures Koken Abcoude
Vacatures Strijken/wassen Abcoude
Vacatures Hovenier Abcoude
Boodschappen hulp in de buurt
Vacatures Boodschappen hulp Vinkeveen
Vacatures Boodschappen hulp Mijdrecht
Vacatures Boodschappen hulp De Hoef
Vacatures Boodschappen hulp Amstelhoek
Vacatures Boodschappen hulp Wilnis
Vacatures Boodschappen hulp Baambrugge
Vacatures Boodschappen hulp Utrecht
Vacatures Boodschappen hulp Nieuwegein
Vacatures Boodschappen hulp Bilthoven
Populaire steden
Vacatures Boodschappen hulp Rotterdam
Vacatures Boodschappen hulp Den Haag
Vacatures Boodschappen hulp Haarlem
Vacatures Boodschappen hulp Leiden
Vacatures Boodschappen hulp Almere
Vacatures Boodschappen hulp Amersfoort
Vacatures Boodschappen hulp Tilburg
Vacatures Boodschappen hulp Enschede
Vacatures Boodschappen hulp Zoetermeer
Vacatures Boodschappen hulp Nijmegen
Vacatures Boodschappen hulp Apeldoorn
Vacatures Boodschappen hulp Eindhoven
Vacatures Boodschappen hulp Den Bosch
Vacatures Boodschappen hulp Breda
Vacatures Boodschappen hulp Arnhem
Vacatures Boodschappen hulp Maastricht
Vacatures Boodschappen hulp Utrecht
Vacatures Boodschappen hulp Groningen
Vacatures Boodschappen hulp Dordrecht

Esther
Bussum | op 13,2 km afstand | 38 jaarBeste hulp, Ik ben Esther 38 jaar en ik ben in de buurt van postcode 1404KH op zoek naar iemand die kan helpen met de boodschappen, iemand die mijn planten verzorgen kan op balkon, iemand die kan helpen met de huishouding, iemand die kan helpen met koken en iemand die kan helpen met strijken/wassen. Zorg spullen opbergen in de voorraadkast en de kattenbakken verschonen. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: .. lees meer »
Jamilla
Amsterdam | op 10,1 km afstand | 78 jaarHallo allemaal! Mijn naam is Jamilla en ik ben in de buurt van postcode 1092EA op zoek naar ondersteunende begeleiding, verzorgende, iemand die kan helpen met de dagelijkse (ADL) verzorging, met de huishouding en koken. Deze hulp zoek ik voor familie en heb ik regelmatig nodig op 1 van deze dagen: - Maandagochtend en avond. - Dinsdagochtend en avond. - Woensdagochtend en avond. - Donderdagochtend en avond. - Vrijdagochte.. lees meer »
Jim
Amsterdam | op 5 km afstand | 78 jaarHeb je ervaring met mensen die ALS hebben ? En niet meer kunnen bewegen en praten communicatie gebeurd csi letter kaart en gesloten vragen Ze eet nog wel met de mond ontbijt lunch en diner Ze heeft sinds kort een maagsonde met een pomp en zal gedeeltelijk daarmee initieel eiwit rijke voeding en water toegediend krijgen vervolgens als ze niet meer kan eten dan ook reguliere sonde voeding via de pomp moeten krijgen. Dus die ervaring i.. lees meer »
Fatima
Amsterdam | op 10 km afstand | 43 jaarHallo allemaal! Mijn naam is Fatima en ik woon in Amsterdam en ben op zoek naar een zorgverlener die mij kan helpen met boodschappen, huishouding, koken & ervaring heeft met persoonlijke verzorging. Geen man!! Deze hulp zoek ik voor een familielid. Zij heeft dagelijks hulp nodig. Voor nu staan deze dagen helemaal leeg: - Maandag de hele dag. - Dinsdag de hele dag. - Woensdag de hele dag. - Donderdag de hele dag. - Vrijd.. lees meer »




