3x Vacatures Begeleiding gevonden in de buurt van Rekken
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Rekken
Vacatures Palliatieve zorg Rekken
Vacatures 24-uurs zorg Rekken
Vacatures Verpleegkundige Rekken
Begeleiding in de buurt
Vacatures Begeleiding Rietmolen
Vacatures Begeleiding Neede
Vacatures Begeleiding Borculo
Vacatures Begeleiding Eibergen
Vacatures Begeleiding Geesteren
Vacatures Begeleiding Haarlo
Vacatures Begeleiding Gelselaar
Vacatures Begeleiding Beltrum
Vacatures Begeleiding Groenlo
Populaire steden
Vacatures Begeleiding Rotterdam
Vacatures Begeleiding Den Haag
Vacatures Begeleiding Haarlem
Vacatures Begeleiding Leiden
Vacatures Begeleiding Almere
Vacatures Begeleiding Amersfoort
Vacatures Begeleiding Tilburg
Vacatures Begeleiding Enschede
Vacatures Begeleiding Zoetermeer
Vacatures Begeleiding Nijmegen
Vacatures Begeleiding Apeldoorn
Vacatures Begeleiding Eindhoven
Vacatures Begeleiding Den Bosch
Vacatures Begeleiding Breda
Vacatures Begeleiding Arnhem
Vacatures Begeleiding Maastricht
Vacatures Begeleiding Utrecht
Vacatures Begeleiding Groningen
Vacatures Begeleiding Dordrecht


Caz
Eibergen | op 5,7 km afstand | 22 jaarHallo allemaal! Mijn naam is Caz, en ik ben 22 jaar oud. Ik zit in een elektrische rolstoel en ik ben op zoek naar verzorging en begeleiding. Momenteel studeer ik informatica, en in mijn vrije tijd spreek ik veel af met vrienden of ga ik naar feesten/concerten. Het werk bestaat vooral uit verzorging bij opstaan en naar bed gaan, en douchen. Daarnaast heb ik ook af en toe begeleiding nodig bij bijvoorbeeld een afspraak in het zieke.. lees meer »

Michel
Enschede | op 15,2 km afstand | 34 jaarWegens mijn spierziekte zoek ik een iemand voor bijvoorbeeld een voetbalwedstrijd kijken of bioscoop of restaurant gaan Misschien ook vakantie Ik heb een auto beschikbaar maar ik kan zelf niet rijden De kosten zijn voor mijn rekening. Persoonlijke verzorging kan ik zelf .. lees meer »

Bianca
Haaksbergen | op 9,6 km afstand | 7 jaarVoor onze zoon Noud van bijna 7 jaar zijn wij op zoek naar logeeropvang in de weekenden (1 a 2 keer in de maand). Daarnaast zou tijdens studiedagen en vakanties een hele dag door de week ook kunnen. Ook als je alleen flexibel kunt af en toe een dag (deel) in de weekenden mag je reageren. Bij een wederzijdse klik kunnen we kijken wat er wanneer mogelijk is. Het is wel van belang dat de afstand tussen je eigen woonplaats en Ha.. lees meer »