4x Vacatures Begeleiding gevonden in de buurt van Oldemarkt
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Oldemarkt
Vacatures Palliatieve zorg Oldemarkt
Vacatures 24-uurs zorg Oldemarkt
Vacatures Verpleegkundige Oldemarkt
Begeleiding in de buurt
Vacatures Begeleiding Tuk
Vacatures Begeleiding Baars
Vacatures Begeleiding De Bult
Vacatures Begeleiding Scheerwolde
Vacatures Begeleiding Sint Jansklooster
Vacatures Begeleiding Blokzijl
Vacatures Begeleiding Vollenhove
Vacatures Begeleiding Ossenzijl
Vacatures Begeleiding Steenwijkerwold
Populaire steden
Vacatures Begeleiding Rotterdam
Vacatures Begeleiding Den Haag
Vacatures Begeleiding Haarlem
Vacatures Begeleiding Leiden
Vacatures Begeleiding Almere
Vacatures Begeleiding Amersfoort
Vacatures Begeleiding Tilburg
Vacatures Begeleiding Enschede
Vacatures Begeleiding Zoetermeer
Vacatures Begeleiding Nijmegen
Vacatures Begeleiding Apeldoorn
Vacatures Begeleiding Eindhoven
Vacatures Begeleiding Den Bosch
Vacatures Begeleiding Breda
Vacatures Begeleiding Arnhem
Vacatures Begeleiding Maastricht
Vacatures Begeleiding Utrecht
Vacatures Begeleiding Groningen
Vacatures Begeleiding Dordrecht

M
Lemmer | op 18,5 km afstand | 22 jaarBeste hulp, Ik ben M en ik ben op zoek naar begeleiding. Deze hulp zoek ik voor een familielid of partner. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op al deze dagen: We zoeken flexibe begeleiders die van autorijden houden en met de familie llid activiteiten buitenhuis kan ondernemen - Maandag de hele dag. - Dinsdag de hele dag. - Woensdag de hele dag. - Donderdag de hele dag. vrijdag en zaterdag en zondag De uurtarieven.. lees meer »
Bertus
Vledder | op 16 km afstand | 62 jaarHoi ik ben Bertus en ik ben in de buurt van postcode 8381BP op zoek naar begeleiding bij complexe regelzaken en complexe administratie. Ik ben op zoek naar begeleiding op Hbo-niveau ( bv SPH of SPW ) voor onder andere complexe zaken. Begeleiding bij complexe regelzaken en complexe administratie, wie de regelzaken doet gaat ook de administratie regelen. Graag in uw reactie vermelden: - Uw e-mailadres. Het gaat om onderstaand.. lees meer »
Marcella
Vledder | op 16 km afstandBegeleiding gezocht voor administratieve en praktische ondersteuning.. lees meer »
Esther
Heerenveen | op 16 km afstand | 45 jaarMijn naam is Esther. Vanwege mijn handicap spreek en beweeg ik moeilijk. Daarnaast ben ik beperkt in mijn energie. Buitenshuis gebruik ik een elektrische rolstoel. Voor alle adl-handelingen ben ik aangewezen op hulp van anderen. In en om mijn huis heb ik hulp van Fokus en voor alles daarbuiten heb ik een PGB verzorging en begeleiding. Mijn beperking belemmert mij maar een beetje bij het leiden van actief leven. Ik woon in Heerenveen en .. lees meer »




