3x Vacatures Begeleiding gevonden in de buurt van Nieuwe Pekela
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Nieuwe Pekela
Vacatures Palliatieve zorg Nieuwe Pekela
Vacatures 24-uurs zorg Nieuwe Pekela
Vacatures Verpleegkundige Nieuwe Pekela
Begeleiding in de buurt
Vacatures Begeleiding Groningen
Vacatures Begeleiding Westeremden
Vacatures Begeleiding Onnen
Vacatures Begeleiding Oostwold
Vacatures Begeleiding Nieuw Scheemda
Vacatures Begeleiding Delfzijl
Vacatures Begeleiding Zandeweer
Vacatures Begeleiding Zuidhorn
Vacatures Begeleiding Waterhuizen
Populaire steden
Vacatures Begeleiding Rotterdam
Vacatures Begeleiding Den Haag
Vacatures Begeleiding Haarlem
Vacatures Begeleiding Leiden
Vacatures Begeleiding Almere
Vacatures Begeleiding Amersfoort
Vacatures Begeleiding Tilburg
Vacatures Begeleiding Enschede
Vacatures Begeleiding Zoetermeer
Vacatures Begeleiding Nijmegen
Vacatures Begeleiding Apeldoorn
Vacatures Begeleiding Eindhoven
Vacatures Begeleiding Den Bosch
Vacatures Begeleiding Breda
Vacatures Begeleiding Arnhem
Vacatures Begeleiding Maastricht
Vacatures Begeleiding Utrecht
Vacatures Begeleiding Groningen
Vacatures Begeleiding Dordrecht


Marit
Annen | op 15,1 km afstand | 30 jaarHoi! Ik ben Marit, 30 jaar oud en woon in Annen (Drenthe) bij mijn moeder, samen met onze Labradoodle :-). Door Cerebrale Parese maak ik gebruik van een elektrische rolstoel en zorg. Mijn ochtend- en avondzorg heb ik via PGB (vanuit de ZVW en de WMO) georganiseerd met een team van zorgverleners. .Twee van mijn zorgverleners hebben door persoonlijke omstandigheden helaas moeten besluiten om te stoppen met werken bij mij of minder uren.. lees meer »

Kim
Winschoten | op 11,8 km afstand | 61 jaarHoi ik ben Kim en ik ben in de buurt van postcode 9675kx op zoek naar hulp. Deze hulp zoek ik voor een familielid of partner. Ik ben fulltime mantelzorger en zoek iemand die als ik een dagje of nachtje uit ben klaar staat voor mijn moeder. Mijn moeder heeft twee herseneninfarcten gehad en kan zich buiten niet veilig in het verkeer betreden, dingen zoals wachten of juist handelen gaan moeilijk. De zorgvraag is wanneer ik weg b.. lees meer »

Suzanne
Borger | op 18,6 km afstand | 13 jaarHallo allemaal! Dit is Hugo! Hugo noem ik altijd een lieve sociale autist. Hugo is geboren met een chromosoom6 duplicatie. Hierdoor een ontwikkelingsachterstand geboren met 1 nier en epilepsie (epilepsie goed onder controle ) ik zeg altijd Hugo heeft van alles een beetje extra . Hugo woont de ene week in Borger de andere week in Assen bij zijn vader. Hugo zit op G voetbal in Assen en G dansen in Assen. We zijn zoekende .. lees meer »