4x Vacatures Begeleiding gevonden in de buurt van Nieuwe Pekela
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Nieuwe Pekela
Vacatures Palliatieve zorg Nieuwe Pekela
Vacatures 24-uurs zorg Nieuwe Pekela
Vacatures Verpleegkundige Nieuwe Pekela
Begeleiding in de buurt
Vacatures Begeleiding Groningen
Vacatures Begeleiding Finsterwolde
Vacatures Begeleiding Veendam
Vacatures Begeleiding Woldendorp
Vacatures Begeleiding Woudbloem
Vacatures Begeleiding Garsthuizen
Vacatures Begeleiding Nuis
Vacatures Begeleiding Noordlaren
Vacatures Begeleiding Beerta
Populaire steden
Vacatures Begeleiding Rotterdam
Vacatures Begeleiding Den Haag
Vacatures Begeleiding Haarlem
Vacatures Begeleiding Leiden
Vacatures Begeleiding Almere
Vacatures Begeleiding Amersfoort
Vacatures Begeleiding Tilburg
Vacatures Begeleiding Enschede
Vacatures Begeleiding Zoetermeer
Vacatures Begeleiding Nijmegen
Vacatures Begeleiding Apeldoorn
Vacatures Begeleiding Eindhoven
Vacatures Begeleiding Den Bosch
Vacatures Begeleiding Breda
Vacatures Begeleiding Arnhem
Vacatures Begeleiding Maastricht
Vacatures Begeleiding Utrecht
Vacatures Begeleiding Groningen
Vacatures Begeleiding Dordrecht


Lydia
Tripscompagnie | op 12,4 km afstand | 8 jaarHoi ik ben Lydia, mama van Maita (8 jaar.) Voor hem ben ik op zoek naar een rustig en geduldig persoon die hem in de maanden augustus en september wekelijks 1 op 1 bij de dagelijkse dingen zou willen begeleiden. Dit zal bij ons thuis zijn in Tripscompagnie. Maita heeft een autisme diagnose. Ik ben nog wel een klein beetje zoekende over hoe die begeleiding eruit moet gaan zien. Maita krijgt thuisonderwijs, dus het is voor ons wel bela.. lees meer »

Sterre
Zuidlaren | op 18,4 km afstand | 5 jaarWij zijn een gezin met 2 kinderen een zoon van 12 en een dochter van 5 jaar. Onze dochter is ernstig meervoudige beperkt. Ze is non-verbaal en is voor alle communicatie, voeding, verzorging en comfort afhankelijk van haar omgeving. We maken gebruik van diverse hulpmiddelen. Wij zijn op zoek naar een zorgverlener die ons team wil komen versterken, betreft overname van zorg voor onze dochter op gezette tijden. Maandag 08.30-15.30 D.. lees meer »

Marit
Annen | op 15,1 km afstand | 30 jaarHoi! Ik ben Marit, 30 jaar oud en woon in Annen (Drenthe) bij mijn moeder, samen met onze Labradoodle :-). Door Cerebrale Parese maak ik gebruik van een elektrische rolstoel en zorg. Mijn ochtend- en avondzorg heb ik via PGB (vanuit de ZVW en de WMO) georganiseerd met een team van zorgverleners. .Twee van mijn zorgverleners hebben door persoonlijke omstandigheden helaas moeten besluiten om te stoppen met werken bij mij of minder uren.. lees meer »

Swapna
Veendam | op 6,1 km afstand | 10 jaarHulpvraag: Begeleiding en logeerplek gezocht voor Max (10 jaar) – autisme & lichte verstandelijke beperking Over Max Max is 10 jaar oud en heeft autisme en een lichte verstandelijke beperking (LVB). Hij is nieuwsgierig, energiek en heeft veel behoefte aan beweging, structuur en positieve aandacht. Op sociaal en emotioneel gebied loopt hij achter en hij leert het beste door samen te doen en te ervaren. Max test regelmatig zijn gren.. lees meer »