4x Vacatures Begeleiding gevonden in de buurt van Netersel
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Netersel
Vacatures Palliatieve zorg Netersel
Vacatures 24-uurs zorg Netersel
Vacatures Verpleegkundige Netersel
Begeleiding in de buurt
Vacatures Begeleiding Hapert
Vacatures Begeleiding Bladel
Vacatures Begeleiding Eindhoven
Vacatures Begeleiding Helmond
Vacatures Begeleiding Waalre
Vacatures Begeleiding Geldrop
Vacatures Begeleiding Liessel
Vacatures Begeleiding Steensel
Vacatures Begeleiding Luyksgestel
Populaire steden
Vacatures Begeleiding Rotterdam
Vacatures Begeleiding Den Haag
Vacatures Begeleiding Haarlem
Vacatures Begeleiding Leiden
Vacatures Begeleiding Almere
Vacatures Begeleiding Amersfoort
Vacatures Begeleiding Tilburg
Vacatures Begeleiding Enschede
Vacatures Begeleiding Zoetermeer
Vacatures Begeleiding Nijmegen
Vacatures Begeleiding Apeldoorn
Vacatures Begeleiding Eindhoven
Vacatures Begeleiding Den Bosch
Vacatures Begeleiding Breda
Vacatures Begeleiding Arnhem
Vacatures Begeleiding Maastricht
Vacatures Begeleiding Utrecht
Vacatures Begeleiding Groningen
Vacatures Begeleiding Dordrecht


Eric
Tilburg | op 19,2 km afstand | 58 jaarHoi ik ben Eric (57 jaar). Door mijn handicap ben ik afhankelijk van derde. Ik ben op zoek naar ondersteunde begeleiding, verzorging en vervoer. Zorgverle(e)n(st)er voor ondersteunende begeleiding M/V Vacature Ik ben op zoek (per direct) naar een zorgverle(e)n(st)er M/V voor ondersteunende begeleiding. Op basis van oproep vervoer je mij in een aangepaste rolstoelbus. Indien nodig bied je ter plaatse ondersteuning bij activiteite.. lees meer »

Annet
Eindhoven | op 19,2 km afstand | 39 jaarHallo allemaal! Voor mijn cliënt ben ik op zoek naar een vrouwelijke begeleidster/zorgverlener die hem kan helpen. Mijn cliënt is een rustige man van eind dertig. Hij kan vrolijk en uitgesproken zijn, maar ook angstig en verdrietig. Het creëren van (innerlijke) rust is belangrijk na een bewogen tijd. Iemand die vanuit zachtheid en aandacht kan bijdragen aan lichamelijke ontspanning en zijn chronische pijn – door warmte en vertrouwen.. lees meer »

Bert
Eindhoven | op 17,2 km afstand | 45 jaarHallo allemaal! Mijn naam is Bert en ik ben in de buurt van postcode 5654RJ op zoek naar begeleiding en hulp bij administratie. Deze hulp zoek ik voor een cliënt, kennis, of andere relatie. Deze hulp heb ik nodig af en toe op 1 van deze dagen: - Maandagochtend, middag en avond. - Dinsdagochtend, middag en avond. - Woensdagochtend, middag en avond. - Donderdagochtend, middag en avond. - Vrijdagochtend, middag en avond... lees meer »